Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wypadki

Ciężarówka uderzyła w auto kaliskiego posła ZDJĘCIA

Ciężarówka zmieniała pas z lewego na prawy, jej kierowca nie zauważył jadącej sąsiednim pasem osobówki. Ciężarówka uderzyła w bok chryslera, którym kierował kaliski poseł Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzyście nic się nie stało, ale jego auto nie nadawało się do dalszej jazdy.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło o 15.00 na alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowca ciężarowego DAF-a zmieniał pas z lewego na prawy i najechał na jadącego obok chryslera. – Pan kierowca TIR- a nie zauważył mnie jadąc po lewym pasie, ja jechałem po prawym pasie. TIR zmieniał pas i zahaczył  tył mojego auta. Mnie zarzuciło i wciągnęło pod ciężarówkę. Wyglądało to średnio przyjemnie.  Gdybym jechał mniejszym samochodem, to mogłoby być różnie.  – relacjonuje portalowi faktykaliskie.pl poseł Jan Mosiński.

Poseł jechał razem z żoną. Nie odnieśli żadnych obrażeń. Chrysler  300 m posła Mosińskiego jest poważnie uszkodzony. Nie nadawał się do dalszej jazdy. Jan Mosiński jechał do Ostrowa do swojego syna. Zaraz potem miał jechać do Warszawy. Po kolizji przesiadł się w inne auto i teraz kontynuuje podróż do stolicy. Jeszcze dziś ma mieć spotkanie ws. obywatelskiego projektu ustawy ws. ograniczenia handlu w niedzielę. Kierowca ciężarowego DAF-a został ukarany mandatem w wysokości 450 zł.

MS, fot. ostrow24.tv

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany