Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Yjusk

Top 900 x 200

Wypadki

Czołowe zderzenie lanosa z oplem. W akcji śmigłowiec LPR-u ZDJĘCIA

Wypadek w miejscowości Dębsko koło Koźminka. Na łuku drogi czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. 70-letni kierowca lanosa jest poważnie ranny.

Do zdarzenia doszło dziś rano, około 8-ej na drodze wojewódzkiej nr 471. Na łuku drogi zderzyły się daewoo lanos i opel zafira. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca lanosa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z oplem - mówi nam mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji. 

Na pomoc poszkodowanym ruszył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranne zostały dwie osoby: 47-letnia kobieta kierująca oplem z powiatu ostrowskiego  i 70-letni kierowca lanosa, mieszkaniec powiatu kaliskiego. 70-latek został przetransportowany śmigłowcem do ostrowskiego szpitala. - Pacjent jest w stanie ciężkim, ma uraz wielonarządowy - mówi nam Joanna Pawlaczyk, rzecznik prasowy szpitala w Ostrowie. Kobieta trafiła do kaliskiego szpitala, gdzie przechodzi diagnostykę. - Będzie hospitalizowana na ortopedii - informuje nas Paweł Gawroński, rzecznik szpitala w Kaliszu.

AG, MS, fot. MS

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany