sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Wincenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Dwa rozbite pojazdy, jedna osoba poszkodowana ZDJĘCIA

Kierująca autem kobieta została ranna wypadku drogowym, do którego doszło 25 listopada w miejscowości Baszków (pow. krotoszyński). Na drodze powiatowej zderzyły się dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło po godz. 14.00. - Po przybyciu na miejsce wypadku ustalono, że na drodze powiatowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły uszkodzone środki transportu przed przybyciem służb ratunkowych. Kierowca jednego z pojazdów odniósł obrażenia wymagające interwencji podmiotów medycznych. Droga powiatowa została całkowicie zablokowana – informuje st. asp. Mateusz Dymarski, oficer prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.

Kobieta kierująca jednym z pojazdów doznała obrażeń ręki. Zaopiekowali się nią strażacy, a następnie ekipa pogotowia ratunkowego, która zabrało ją do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

MIK, fot. JRG Krotoszyn

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz