Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wypadki

Dwie kolizje w jednym miejscu ZDJĘCIA

Najpierw zderzyły się ze sobą dwie laguny, a po chwili doszło do kolejnej kolizji. Kierowca opla najprawdopodobniej zapatrzył się na zamieszanie związane z kolizją i najechał na tył audi.

Do dwóch kolizji doszło w piątkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ulicy Górnośląskiej z Polną. Zderzyły się dwa samochody renault Laguna. – Ulicą Górnośląską, z góry w kierunku centrum miasta, jechał 68-letni kaliszanin. Na skrzyżowaniu podjął manewr skrętu w lewo w ul. Polną, wymuszając pierwszeństwo na 25-letnim kierowcy z Kalisza, który jechał ul. Górnośląską z przeciwnego kierunku– mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Jeden z kierowców źle się poczuł i wymagał pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego, ale ostatecznie okazało się, że nic poważnego mu nie dolega. Policja ukarała sprawcę kolizji 300-złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.

Po chwili w tym samym miejscu doszło do kolejnej stłuczki. Opel jechał za audi. Oba pojazdy jechały w górę, w kierunku Galerii Amber. Tuż przed przejściem dla pieszych opel wjechał w tył audi.

AG, fot. AG

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany