sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Lekarze o stanie kobiety potrąconej na ul. Łódzkiej w Kaliszu

Bardzo ciężki – tak lekarze określają stan ofiary wypadku na ul. Łódzkiej w Kaliszu. Kobieta została potrącona na pasach przez osobowego volkswagena. Przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Przypomnijmy, że do zdarzenie doszło dziś rano tj. 7 stycznia przed godz. 7.00. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem Golfem 63-letni mieszkaniec Kalisza, jadąc od strony Opatówka, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 55-letnią kobietę, również mieszkankę Kalisza – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Kobieta trafiła do szpitala, a tam od razu na stół operacyjny. – Była operowana przez neurochirurgów i obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan jest bardzo ciężki – informuje Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

63-latek, który kierował autem był trzeźwy, ale pobrano mu krew do badań. Policja zatrzymała mu prawo jazdy za rażące naruszenie zasad ruchu drogowego.

MIK, fot. MS

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz