Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Julianna, Izydor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Wypadki

Pięć osób w szpitalu. Sprawca wypadku w Tłokini był kompletnie pijany! ZDJĘCIA

Wiadomo, dlaczego doszło do wypadku w Tłokini Kościelnej (gm. Opatówek), w którym uczestniczyły trzy samochody, a pięć osób zostało poszkodowanych. Mężczyzna, który doprowadził do zderzenia z innym samochodem był kompletnie pijany. Jak mówią policjanci, w alkomacie zabrakło skali!

Przypomnijmy, do wypadku doszło w sobotę przed godz. 12.00. – 29-letni mężczyzna kierujący skodą prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP, wyjechał z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z volkswagenem Golfem, którym drogą z pierwszeństwem przejazdu jechała od strony Rożdżał 40-letnia kobieta – mówi portalowi faktykaliskie.pl mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji. – Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda dachowała i uderzyła w audi zaparkowane przed sklepem. Poszkodowana została m.in. kobieta siedząca z w tym samochodzie.

W sumie do szpitala trafiło pięć osób: kierowca skody i jego 44-letni pasażer, kierująca vw i 29-letnia pasażerka tego auta oraz 62-letnia pasażerka audi. Według obecnych na miejscu strażaków, którzy musieli wydostać z wraku dwie osoby, ich stan jest poważny. Znany jest też stan trzeźwości sprawcy tego zdarzenia. Jak mówią policjanci, przy pierwszym „dmuchaniu” w alkomacie zabrakło skali. – Drugie badanie wykazało około 4 promili alkoholu – mówi Anna Jaworska-Wojnicz.

MIK, fot. MS

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany