Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Yjusk

Top 900 x 200

Wypadki

Potrącenie na ul. Lipowej ZDJĘCIA

Poważnych obrażeń głowy doznał pieszy, który został potrącony na przejściu dla pieszych przy ulicy Lipowej. Potrąciło go bmw X5. Jego kierowca, 71- letni pleszewianin stracił prawo jazdy. Przez kilkadziesiąt minut droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Do zdarzenia doszło około 12.00 na przejściu dla pieszych na ulicy Lipowej przy skrzyżowaniu z ulicą Łączną. - Jadący od strony Rogatki kierowca bmw X5 nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych i potrącił 62- letniego mieszkańca Kalisza. - mówi Anna Jaworska - Wojnicz, rzecznik kaliskiej policji.

Jak wynika z relacji świadków pieszy był już na drugim pasie jezdni, gdy uderzyło w niego nadjeżdżające bmw. – To było dość silne uderzenie, ten kierowca „przewiózł” tego pieszego na masce jeszcze kilka metrów i pieszy upadł na asfalt, mocno uderzył się w głowę. – relacjonuje nam świadek wypadku.

Ranny kaliszanin trafił do szpitala. Policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 71- letniego kierowcy. Sprawa o jego ukaranie trafi do sądu. Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy. 

MS, fot. autor

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany