sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Tragedia na drodze. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne ZDJĘCIA

Jedna osoba nie żyje, a trzy są ranne – to bilans wypadku, do którego doszło w niedzielę 10 stycznia na drodze Żerków-Chrzan w powiecie jarocińskim. Poszkodowane zostało m.in. 5-letnie dziecko.

Wypadek miał miejsce przed godz. 14.00. - Siła zderzenia była ogromna - podaje portal Jarocin112. - Części rozbitych pojazdów rozrzucone były w promieniu kilkudziesięciu metrów. O życie kierowcy Mercedesa walczono kilkadziesiąt minut. Niestety lekarz będący na miejscu stwierdził zgon. Do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim śmigłowcem przetransportowano 5 – letniego pasażera Kii. Do szpitala w Jarocinie trafił kierowca oraz pasażerka Kii.

Z informacji uzyskanych od rzecznika jarocińskiej policji st.asp Agnieszki Zaworskiej wynika, że: – Kierujący Mercedesem W202 56-letni mieszkaniec gminy Żerków, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z jadącą z przeciwka Kia Cee`d, uderzył w drzewo, a następnie zatrzymał się w polu. Kią podróżowały 3 osoby: 61-letni mężczyzna, 58-letnia kobieta oraz 5-letnie dziecko, mieszkańcy powiatu śremskiego. Kierujący mercedesem zginął na miejscu. 

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora.

MIK, źródło i fot. Jarocin112

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz