Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 kwiecień 2017 Godzina:
imieniny: Zyta, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Wypadki

Wjechał wprost pod ciężarówkę. Zderzenie nagrały kamery WIDEO

Na czerwonym świetle wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ul. Majkowską. Kierowca osobowej hondy miał sporo szczęścia, bo wypadek wyglądał naprawdę poważnie. Moment zderzenia zarejestrowała kamera monitoringu drogowego.

Do wypadku doszło o 00.30 we wtorek.  - 57- letni kierowca hondy jechał aleją Wojska Polskiego w kierunku ronda Westerplatte. Na skrzyżowaniu z ul. Majkowską nie zatrzymał się na czerwonym świetle i uderzył w przód ciężarowego Mercedesa z naczepą, który wjechał prawidłowo na skrzyżowanie i skręcał w lewo. Kierowca hondy chciał przejechać prosto. – mówi portalowi faktykaliskie.pl Anna Jaworska – Wojnicz, rzecznik kaliskiej policji. 57- latek tłumaczył policji, że widział, że przed nim zapala się czerwone światło, ale z  powodu złych warunków atmosferycznych, nie zdążył wyhamować.

Obaj kierowcy nie doznali poważniejszych obrażeń. Obaj byli trzeźwi.  57- letni kierowca hondy został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi.  Moment zdarzenia nagrały kamery monitoringu drogowego, które są zainstalowane na tym skrzyżowaniu.

MS, wideo monitoring MZDiK

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy masz postanowienia wielkopostne?

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany