sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Wypadek w gminie Brzeziny. Policja: od kierowcy wyczuwalna silna woń alkoholu ZDJĘCIA

Do groźnego zdarzenia doszło minionej nocy w miejscowości Zaleśna na terenie gminy Brzeziny. Kierowca daewoo Matiza stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Mężczyzna odmówił badania na trzeźwość, ale wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu, dlatego pobrano mu krew i zatrzymano prawo jazdy.

Zgłoszenie o wypadku policja odebrała około godz. 2.00 nad ranem w środę, 13 stycznia. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujące samochodem marki Daewoo Matiz 50-latek z powiatu sieradzkiego, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie pojazd przewrócił się – informuje Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.  Kierujący odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponieważ wyczuwalna była do niego silna woń alkoholu, pobrano mu krew do dalszych badań.

Policjanci zatrzymali też prawo jazdy kierowcy. Mężczyzna przebywa w szpitalu, ponieważ w wyniku zdarzenia został ranny.

MIK, fot. OSP Brzeziny, Pomoc Drogowa Kowalczyk

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz