sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Zderzenie trzech pojazdów. Nie żyje 40-latek

Tragiczny wypadek w powiecie kępińskim. Przez nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 29-letnią kobietę, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Zginął 40-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło we wtorek 12 stycznia około 16:00 w miejscowości Perzów w powiecie kępińskim.

-Na drodze powiatowej 29 – letnia mieszkanka gminy Perzów, kierująca osobowym volkswagenem, wykonując manewr skrętu w lewo na parking, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku volkswagena Polo, którym kierował 40 – letni mieszkaniec gminy Bralin. W wyniku zderzenia Vw Polo przemieścił się na przeciwległy pas jezdni i tam zderzył się z pojazdem Iveco, którym kierował 32- letni mieszkaniec powiatu Oleśnickiego - informuje kępińska policja.

40-letni mężczyzna, który kierował volkswagenem Polo poniósł śmierć na miejscu. Inni uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń. 

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza Komendy Powiatowej Policji w Kępnie pod nadzorem Prokuratora. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Kępno.

RED za KPP w Kępnie

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz