Aktualności - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 kwiecień 2018 Godzina:
imieniny: Zyta, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Aktualności

Zatrzymanie w centrum miasta. Kierowca nie pijany, a chory ZDJĘCIA

Chwile strachu przeżył starszy kierowca, który przy ruchliwym skrzyżowaniu został zatrzymany przez dwa radiowozy. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że może on być pijany. Okazało się, że mężczyzna nie pił a potrzebował pomocy medycznej. 74- latek trafił do szpitala.

Wyglądało to, jak zatrzymanie groźnego bandyty. Najpierw policjanci operacyjni zatrzymali na skrzyżowaniu ul. Górnośląskiej z ul. Polną renault Laguna, później dojechał do nich oznakowany radiowóz i na koniec karetka. Wszystko przez zgłoszenie, jakie odebrał dyżurny policji. – Kierowcy zgłosili, że ul. Polną porusza się samochód, a jego tor jazdy wskazuje, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. – mówi portalowi faktykaliskie.pl Anna Jaworska – Wojnicz, rzecznik kaliskiej policji.

Według świadków kierowca jechał wężykiem, podejrzanie powoli, miał niedomknięte drzwi, a auto wyglądało, jak po kolizji.  Kierowcę zatrzymali „operacyjni”, bo akurat przejeżdżali tamtędy.  Za kółkiem siedział 74 – letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Mężczyzna był trzeźwy, jednak uskarżał się na problemy kardiologiczne i potrzebował pomocy lekarza. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, starszy mężczyzna przyjechał do Kalisza właśnie na wizytę u lekarza.

Ostatecznie trafił do szpitala. Jego stan jest na tyle poważny, że musiał zostać na oddziale internistycznym. Jego auto odebrali członkowie rodziny 74- latka.

MS, fot. autor

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Poziomy 4

Kategorie

poziomy 3

3R

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany