Zdrowie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Kleofas

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Yjusk

Top Baner P

Top 900 x 200

Zdrowie

„Kobieta wypoczęta”. XII Forum Zdrowia Kobiety ZDJĘCIA

„Kobieta wypoczęta” pod takim hasłem odbywa się Forum Zdrowia Kobiety w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. To już XII edycja konferencji. której pomysłodawcą był prof. Tadeusz Pisarski, wybitny ginekolog i położnik, jeden z głównych założycieli kaliskiej PWSZ.

Dzieło to kontynuuje teraz córka zasłużonego profesora, rektor PWSZ prof. Magdalena Pisarska-Krawczyk. Po edycjach pod tytułem „Matka Polka ma kłopoty” i „Matka Polka zrelaksowana” przyszedł czas na „Kobietę wypoczętą”. - Wybraliśmy taki temat przewodni, bo trudno spotkać kobietę wypoczętą, bo nie umiemy wypoczywać, bo nie doceniamy roli wypoczynku, bo przy tych wszystkich codziennych obciążeniach, z wszystkim, czego się od nas oczekuje, musimy sobie pozwolić na chwilę odpoczynku. A to trudna sztuka. Nie chodzi o wypoczynek, który jest dokonywany na siłę, tylko żeby powodował regenerację – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Magdalena Pisarska – Krawczyk – Rektor PWSZ.

Na zaproszenie uczelni z wykładami i prezentacjami przyjechali krajowi i zagraniczni specjaliści w dziedzinie medycyny i zdrowia kobiet. Podejmowane tematy są bardzo różnorodne, od nanotechnologii, przez profilaktykę onkologiczną po żywienie, seksualność kobiet czy kwestie porozumiewania się z innymi.

Tradycyjnie już wszyscy prelegenci i najważniejsi goście otrzymali pamiątkowe medale. Forum trwa dwa dni: w piątek i w sobotę.

PROGRAM XII FORUM ZDROWIA KOBIETY

AG, fot. autor

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany