Sport - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 październik 2021 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Sport

Uczniowski „Ptolemeusz” ZDJĘCIA

38. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza, jak co roku, poprzedziły biegi uczniowskie. Zmagania toczyły się w kilku kategoriach na dystansach 500, 800, 1000 i 1500 metrów. Przeprowadził je Kaliski Szkolny Związek Sportowy.

Wyniki biegów uczniowskich w ramach 38. Biegu Ptolemeusza – czołowe „szóstki”

1999-2002 dziewcząt, 1500 m
1. Kinga Grabowska (ZSE Kalisz)
2. Weronika Tomaszewska (II LO Kalisz)
3. Magdalena Kuświk (III LO Kalisz)
4. Martyna Kurzajczyk (IV LO Kalisz)
5. Wiktoria Czechowska (Niepubliczne Technikum Św. Józefa Kalisz)

1999-2002 chłopców, 1500 m
1. Wiktor Wachowski (VII LO SMS Kalisz)
2. Jakub Baran (VII LO SMS Kalisz)
3. Paweł Grabowski (II LO Kalisz)
4. Grzegorz Baszczyński (Kalisz)
5. Piotr Kaczmarek (ZSP nr 2 Kalisz)
6. Mateusz Zborowski (Kalisz)

2003-2004 dziewcząt, 1500 m
1. Olga Odziemek (SP 9 Kalisz)
2. Weronika Jackowska (SP 18 Kalisz)
3. Anna Filipowicz (SP 17 Kalisz)
4. Samanta Zborowska (SP Rojów)
5. Amelia Błażejewska (SP 18 Kalisz)
6. Julia Łakomiak (SP 18 Kalisz)

2003-2004 chłopców, 1500 m
1. Kacper Adamczak (SP Wierzbno)
2. Jan Nowak (SP 4 Kalisz)
3. Marek Weber (SP 24 Kalisz)
4. Kamil Kauka (SP Mąkoszyce)
5. Wiktor Krążyński (SP 10 Kalisz)
6. Kacper Kuś (SP 4 Kalisz)

2005-2006 dziewcząt, 1000 m
1. Lena Dąbrówka (SP Sióstr Salezjanek Ostrów Wlkp.)
2. Julia Goździewicz (SP 17 Kalisz)
3. Hanna Sipurzyńska (SP Mąkoszyce)
4. Klaudia Antkowiak (SP 18 Kalisz)
5. Nikola Tułacz (SP Chełmce)
6. Oliwia Łuczak (SP Zbiersk)

2005-2006 chłopców, 1000 m
1. Wojciech Kozłowski (SP Parzynów)
2. Mateusz Dziewięcki (SP Parzynów)
3. Mateusz Jędrzejak (SP Kotowiecko)
4. Oskar Grajnert (SP Zbiersk)
5. Mateusz Olszyna (SP Edukator Kalisz)
6. Ksawery Gomułka (SP 16 Kalisz)

2007-2008 dziewcząt, 800 m
1. Natalia Prus (SP 24 Kalisz)
2. Zuzanna Wróbel (SP 7 Kalisz)
3. Emilia Pertkiewicz (SP 14 Kalisz)
4. Alicja Trzcińska (SP Brzeziny)
5. Xymena Przybyłek (SP 10 Kalisz)
6. Marysia Gołdyn (SP Stawiszyn)

2007-2008 chłopców, 800 m
1. Mikołaj Szulc (SP 14 Kalisz)
2. Dawid Józefiak (SP 8 Kalisz)
3. Piotr Łyskawa (SP 24 Kalisz)
4. Odyseusz Żarnecki (SP Opatówek)
5. Szymon Kasprzak (SP 8 Kalisz)
6. Jakub Ligocki (SP 15 Kalisz)

2009-2010 dziewcząt, 500 m
1. Martyna Matysiak (SP Strzałków)
2. Kalina Sołtysiak (SP Dębnice)
3. Michalina Kaczmarek (SP 16 Kalisz)
4. Nela Jurek (SP Nowe Skalmierzyce)
5. Julia Kościelak (SP 18 Kalisz)
6. Michalina Kuczyńska (SP 14 Kalisz)

2009-2010 chłopców, 500 m
1. Franciszek Grzegorowski (SP 6 Ostrów Wlkp.)
2. Franciszek Nawrocki (SP 15 Kalisz)
3. Michał Jabłoński (SP Jagiellończyk Kalisz)
4. Emil Ćwikliński (SP 17 Kalisz)
5. Dawid Nowicki (SP 2 Kalisz)
6. Maciej Sobczyński (SP Małogoszcz)

2011-2012 dziewcząt, 500 m
1. Samanta Ostój (SP Koźmin Wlkp.)
2. Lena Sipurzyńska (SP Mąkoszyce)
3. Maja Błaszczyk (SP 24 Kalisz)
4. Weronika Szulgan (SP Jagiellończyk Kalisz)
5. Weronika Solarczyk (SP Nazaret)
6. Zuzanna Szczepaniak (SP 18 Kalisz)

2011-2012 chłopców, 500 m
1. Wiktor Talar (SP 18 Kalisz)
2. Oskar Konstanciak (SP 10 Kalisz)
3. Jędrzej Cichoń (SP Nazaret)
4. Jakub Mielczarek (SP Nazaret)
5. Kamil Domke (SP Nazaret)
6. Wojciech Rębacz (SP 18 Kalisz)

pełne wyniki – kaliskiszs.pl

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz