Po godzinach - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Marlena, Alojzy
Dzisiaj jest: 21 czerwiec 2021 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Po godzinach

Gdy szukasz czegoś w szafce, a prezydent się zbliża WIDEO

Spotkanie nowo wybranego prezydenta może być wielkim przeżyciem czy wręcz wprawiać w osłupienie. Szczególnie gdy zajęty jesteś jakimiś szpargałami w szufladzie, a włodarz miasta po cichu, lecz nieuchronnie zbliża się zza twoich pleców. Można się zdziwić. Zobaczcie sami.

Nietypowe przywitanie radnego Zbigniewa Włodarka z SLD z prezydentem Krystianem Kinastowskim nasze kamery zarejestrowały na ostatniej sesji Rady Miasta poprzedniej kadencji, 13 listopada. Krystian Kinastowski odwiedził wtedy radnych raczej niezobowiązująco, bo nie był jeszcze na urzędzie. Atmosfera na sali była swobodna.  Radny Włodarek tuż przed rozpoczęciem obrad szukał czegoś po szufladach. Po jego minie widać, że nie spodziewał się takiego gościa. Prezydent elekt spokojnie czekał aż zwróci sobą uwagę Zbigniewa Włodarka, ten najpierw zerknął na jego dłoń. Później nieco wyżej, w końcu spojrzał w oczy wybrańcowi Kalisza.

Przez moment jego szeroko otwarte oczy zamarły w bezruchu, jakby szukały odpowiedniej reakcji na tak wyjątkowe spotkanie. Po chwili niepewności na twarzy radnego zagościł szczery uśmiech. Po serdecznym uścisku dłoni prezydent oddalił się, a Zbigniew Włodarek mógł wrócić do swoich obowiązków. Na kolejnej sesji był już wyraźnie bardziej obyty towarzystwem nowego prezydenta.

MS, wideo Magazyn Miejski

 „Po godzinach” jest działem satyrycznym, a treści w nim zawarte mają bawić, rozśmieszać i dawać do myślenia. Memy, filmiki i zdjęcia tworzone są przez naszą redakcję i czytelników portalu faktykaliskie.pl, a ich celem nie jest obrażanie uczuć innych ani ośmieszanie osób tu występujących. Zachęcamy do przesyłania Waszych memów i pomysłów: 

Kategorie

Poziomy Bottom

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz