Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 15 maj 2021 Godzina:
imieniny: Nadia, Cecyliusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

„Na koronostraganie”. Nauczyciele stworzyli niezwykły filmik WIDEO

Kaliska Szkoła Specjalna nie ustaje w tworzeniu atrakcji dla swoich uczniów. Były i są pozdrowienia od gwiazd, a teraz sama kadra „19-ki” postanowiła dać upust swoim artystycznym zdolnościom, tworząc, oczywiście zdalnie, historię pewnego straganu…

Nauczyciele, logopeda, psycholog, pedagog w nowym, tym razem aktorskim wcieleniu. - Tekst oraz nagrania stworzyliśmy zdalnie – pisze Sylwia Baranowska, dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu. Jak radzą sobie warzywa w dobie pandemii? Zobaczcie sami.

Szkoła tak jak inne placówki oświatowe realizuje nauczanie w formie zdalnej. Pomaga w tym samorząd. Na prośbę prezydenta Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. w Kaliszu oraz Spółka Wodno-Ściekowo „Prosna” podarowały 19-tce łącznie 25 tabletów. - Otrzymany sprzęt całkowicie pokrywa zapotrzebowanie szkoły w tym zakresie i pozwoli Naszym Uczniom w pełni realizować zdalne nauczanie – mówi Sylwia Baranowska, dyrektor SPS nr 19 w Kaliszu.

Niektórym uczniom trudno zrozumieć, dlaczego nie mogą chodzić do szkoły i spotykać się ze znajomymi. Dlatego nauczyciele wraz z rodzicami starają się jak najbardziej urozmaicić im czas kwarantanny, a także miło zaskoczyć niespodziankami.

AG, fot. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19/fb

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads