Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 16 maj 2021 Godzina:
imieniny: Szymoneta, Szymon

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

Dlaczego warto pozostać przy eventach online nawet po pandemii?

Pandemia trwa w najlepsze, ale wiecznie nie trwa nic. Prędzej czy później sklepy, kluby i lokale otworzą się na nowo i w mniejszym czy większym stopniu powrócimy do normalności z przed groźnego wirusa. Jednak każdy okres, każda epoka i każdy kryzys pozostawia rozwiązania, które nie odeszły wraz z nimi. Podobnie będzie z okresem trwania Covid-19. Wiele wydarzeń nie odbyło się, a te które mogły dojść do skutku, przybrały formę live streamingu. Dlaczego warto pozostać przy takiej formie organizowania wydarzeń? W jakich przypadkach możemy mówić o większej atrakcyjności takich przedsięwzięć nad tymi tradycyjnymi organizowanymi w formie fizycznych spotkań?

Idealna alternatywna dla pracy

Home Office to już nie przywilej, a konieczność. Wielu pracowników jednak wróci do swoich biur, do swoich biurek i komputerów znajdujących się poza miejscem zamieszkania. Codzienne wychodzenie do pracy znów da się we znaki i wielu z nas zmęczy się tym obowiązkiem wykonywanym co najmniej 5 razy w tygodniu. Eventy organizowane online będą tu prawdziwym zbawieniem. W chłodny zimowy wieczór z kubkiem ulubionego napoju będziemy mogli delektować się doskonałą muzyką, ciekawym wywiadem, przemówieniem czy występem artystycznym. Eventy online to oferta, która na stałe zagościła już u największych i najlepszych firm eventowych (jak chociażby Argentym Event) i będzie z pewnością przeplatała się ze wszystkimi wydarzeniami dziejącymi się „w realu”.

Oczywista oszczędność

Nie wszystkie firmy będą mogły pozwolić sobie na organizowanie wyjazdów z przejazdami, noclegami i atrakcjami. Wirus nie tylko wywarł negatywny wpływ na zdrowie wielu z nas, ale także uszczuplił portfele i rezerwy większości firm i przedsiębiorstw na świecie. Wiele biznesów jest obecnie na podtrzymaniu życia, i jeśli przetrwają ten trudny czas, z pewnością fizyczne wyjazdy i zabawy dla pracowników spadną na dużo dalszy plan lub będą zwyczajnie niemożliwe. Właśnie dlatego wszelkie atrakcjce za pośrednictwem sieci Internet z pracownikami pozostającymi w domu będą stanowiły ratunek dla integracji w firmach, które borykają się z problemami finansowymi związanymi z pandemią.

Nowa rzeczywistość

Prawda jest taka, że wielu pracowników nie chce wracać już do biur i miejsc pracy. Home Office stał się bardzo popularny i pożądany, więc tej samej tendencji należy spodziewać się w dziedzinie eventów. Wielu ludzi pozostanie już w domach i coraz częściej wybierze możliwość obejrzenia czy posłuchania kogoś lub czegoś w formie zdalnej. Nie powinniśmy obawiać się ani odżegnywać się od takiej ewentualności. Troska o bezpieczeństwo a także własny komfort to czynniki decydujące, gdy chodzi o formę spędzania czasu w ramach różnorodnych wydarzeń.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/