Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Broniwoj

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

https://dreamtours.pl/ radzi: 3 kroki do niezapomnianego Sylwestra

Polacy coraz częściej wykorzystują bożonarodzeniową przerwę na zimowy wyjazd. Organizują podróż na własną rękę lub korzystają z biur podróży takich jak: https://dreamtours.pl/, by przeżyć niezapomniane Święta, a tradycyjny bal sylwestrowy zamienić na przygodę o nieco odmiennym charakterze. Jak zorganizować taki wyjazd?

1. Wybór celu

2. Zagranica czy Polska?

3. Oferta sprofilowana

Rosnąca popularność świąteczno-zimowych wyjazdów wypoczynkowych sprawia, że oferty znikają bardzo szybko. Jesienią pozostają właściwie pojedyncze propozycje last minute. Są one korzystne, jednak jeśli chcemy mieć szerszy wybór, warto zacząć działać znacznie wcześniej.

Wybór celu

Samodzielna organizacja wyjazdu sprawia, że to sam podróżujący musi wziąć na siebie obowiązek zarezerwowania hotelu, zorganizowania dojazdu i zaplanowania atrakcji na miejscu. To przedsięwzięcie czasochłonne i wymagające pewnej wiedzy. Skorzystanie z gotowych ofert na https://dreamtours.pl/ sprawia, że rozstrzygnąć trzeba właściwie tylko jedną kwestię: dokąd się wybierzemy, a i ona potrafi nastręczać trudności.

Zagranica czy Polska?

Pierwszym dylematem jest decyzja, czy koncentrujemy się na kierunkach zagranicznych czy polskich? Od kilku lat najchętniej wybieranym przez Polaków w okresie świątecznym kierunkiem jest Malta. Jej atutem jest łagodny klimat i kilkunastostopniowe temperatury. Przy okazji destynacja ta jest atrakcyjna cenowo, a do przekroczenia granicy potrzebujemy wyłącznie paszportu. Oferty znikają jednak szybko. Nieco więcej czasu na zastanowienie mamy w przypadku kierunków egzotycznych, takich jak Kuba czy Dominikana. W Polsce triumfy święcą góry, w szczególności zimowa stolica naszych rodaków - Zakopane. Jest tu jednak tłoczno i dość drogo, dlatego dobrze jest zweryfikować inne, nie tylko górskie miejscowości na: https://dreamtours.pl/wakacje/polska.

Oferta sprofilowana

Część biur podróży jeszcze przez sezonem wakacyjnym wprowadza do swoich katalogów świąteczno-sylwestrowe oferty. Z reguły wyjazdy takie rozpoczynają się na dzień przed Wigilią (choć zdarza się wcześniej) i kończą w Sylwestra lub dzień później. Proponowane miejsca są różne: od egzotycznych wysp, przez Portugalię aż po bardzo popularną w grudniu czeską Pragę. Widok na morze czy miejską starówkę? Jak widać na https://dreamtours.pl/wakacje/swieta-sylwester bogactwo jest szerokie?

Jak pokazują badania, Polacy coraz częściej wyjeżdżają w okresie świątecznej krzątaniny. W podróży nadal może być mniej lub bardziej tradycyjnie, zawsze jednak jest inaczej niż w domu.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/