Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Lambert

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Idealny prezent na Dzień Babci – jak wybrać?

Dzień Babci jest tradycyjnie obchodzony w Polsce 21 stycznia. To święto o miłym i rodzinnym charakterze, które warto celebrować w gronie najbliższych osób. Zazwyczaj tego dnia wnukowie oraz wnuczki odwiedzają swoje babcie, a często również wręczają im drobne upominki. Co wybrać na tę niezwykłą okazję?

Prezenty o rodzinnym charakterze – idealne dla babci

Zastanawiając się nad tym, co kupić na Dzień Babci w tym roku, warto pójść w stronę upominków o rodzinnym i sentymentalnym charakterze. Mogą to być ramki i albumy na zdjęcia rodzinne, które można od razu wypełnić wybranymi kadrami, mogą to być również obrazy na płótnie ze zdjęciami bliskich lub całej rodziny. Upominek tego rodzaju będzie miłą niespodzianką dla babci i z całą pewnością przypadnie jej do gustu.

Upominki praktyczne – dla babć, które nie lubią zbędnych bibelotów

Nie każdy lubi otaczać się ozdobnymi drobiazgami. Niektórzy preferują upominki, które faktycznie mogą się przydać i właśnie takim osobom przypadną do gustu podarunki takie, jak elegancka zapalniczka, cukiernica z indywidualnym grawerem, kubek termiczny z personalizacją lub zegarek na biurko z alarmem oraz radiem. Wybierając dla babci prezent tego typu, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki przedmiot faktycznie może się jej przydać.

Prezenty z personalizacją – osobiste podarunki dla babci

Upominki z personalizacją są niezwykłe i niebanalne. Powstają na specjalne zamówienie i są w pełni unikatowe – prawdopodobnie to jedyne takie egzemplarze na świecie. Taki prezent dla babci będzie niezwykle osobisty i wyjątkowy, dlatego też warto dobrać go z dużą starannością. Personalizacji można poddać niemal każdy drobiazg, a w szczególności biżuterię, ale też kubki termiczne, ramki na zdjęcia, a nawet breloczki i inne drobiazgi. Ważny jest nie tylko dobór odpowiedniego upominku, ale też ustalenie treści personalizacji – w zależności od tego, jaką rzecz ozdabiamy indywidualnym grawerem lub nadrukiem, można umieścić na niej przynajmniej krótki tekst albo nawet dłuższe życzenia wraz z elementami graficznymi. Upominek spersonalizowany z całą pewnością spodoba się babci i będzie dla niej fantastyczną pamiątką.

Wybierając podarunek dla babci, warto kierować się jej gustem i zainteresowaniami. Jeśli to osoba lubiąca czytać książki, warto sięgnąć po nową publikację lub po elegancką zakładkę do książki z personalizacją. Babci, która ponad wszystko ceni elegancję, można kupić stylową biżuterię lub efektowną dekorację do domu, jak choćby obraz lub ramka na zdjęcia.  

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/