Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Saturnina, Przemysł

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Kaliska chluba od dzisiaj w internecie!

Niedawno kaliski producent galanterii otwierał swój sklep w Śródmieściu, teraz otwiera się na cały świat! Wyroby znanej na świecie marki „Stefania” są w końcu dostępne dla każdego w nowo powstałym sklepie online.

Zakład Galanterii skórzanej „Stefania” jest znaną na całym świecie marką, oferującą najwyższej jakości wyroby skórzane szyte na miejscu. Wydawać by się mogło, że w dobie koronawirusa, który ma negatywny wpływ na gospodarkę, a co za tym idzie na polskich przedsiębiorców, niemożliwym będzie tak duży rozwój „Stefanii”, jaki ostatnio obserwujemy.

Zaledwie jesienią zeszłego roku przy ulicy Śródmiejskiej 31 pojawił się nowy, bardzo elegancki sklep z galanterią skórzaną w atrakcyjnych cenach, a już dzisiaj dostajemy informację o stworzeniu całkiem nowego sklepu internetowego stefania-shop.com.

 

Celem firmy jest ułatwienie klientom dostępu do znanych w świecie marek takich jak Giovani, Mio Gusto, czy Stefania – online i tym samym poszerzanie zasięgów. Prezes firmy, Andrzej Talbierz jest świadomy tego, że w obecnych czasach sprzedaż wirtualna jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój firmy i w zasadzie niezbędnym do tego, aby utrzymać zakład i miejsca pracy.

 

Tym, co od wielu lat wyróżnia markę jest różnorodna paleta barw i kolorów skór, jakość wykonania oraz mnogość modeli. Nowa strona już pokazuje, że te cechy marki „Stefania” to jej duma i nie zamierza z nich rezygnować, wręcz przeciwnie. Klienci odwiedzający stronę mają okazję dokonać wyboru spośród naprawdę wielu wariantów produktów.

Firma świętując swoje wejście w Internet oferuje atrakcyjne ceny na swoje flagowe produkty. Przewidziane promocje sięgają nawet 20%, zatem jest to nie lada okazja, by wypróbować markę i jej produkty. Sklep „Stefanii” znajdziecie pod adresem Stefania-shop.com.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/