Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 30 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Magda Gessler kręci swój program w samym centrum Kalisza! ZDJĘCIA

„Kuchenne rewolucje” zawitały do najstarszego polskiego miasta. Popularna restauratorka Magda Gessler realizuje swój program nieopodal Głównego Rynku; ekipa telewizyjna gości właśnie w „Pierogatce”.

Rewolucje przeprowadzane są możliwie jak najdyskretniej, ale zwykle nie udaje się zachować ich w tajemnicy. Zwłaszcza gdy Magda Gessler zjawia się w samym centrum Kalisza. O jej wizycie przy ul. Narutowicza poinformował nas czytelnik portalu, Piotr.

To tam, od niedawna, swoją siedzibę ma „Pierogatka” – znana kaliszanom pierogarnia. Po wyprowadzce z Rogatki do centrum zmieniła się w Golden Koko, by ostatecznie powrócić do sprawdzonego menu i nazwy. Mimo to właściciel lokalu zdecydował się prosić o pomoc. Jaki przepis na sukces zafunduje mu Magda Gessler? Kaliszanie dowiedzą się tego za kilka dni, a widzowie TVN-u za kilka tygodni. 19. już sezon „Kuchennych rewolucji” startuje na wiosnę.

Magda Gessler przebywa w naszym regionie od ubiegłego tygodnia. Kilka dni temu przeprowadziła rewolucje w dawnej restauracji „Ludwinka” na trasie Ostrów-Pleszew (nowa, zmieniona nazwa to zajazd „Gęś Pocztowa").  Wcześniej gościła w Ostrowie Wielkopolskim, a także w pobliskim Odolanowie. Zmieniała też lokal tuż za granicami naszego powiatu - w miejscowości Goszczanów w powiecie sieradzkim.

„Kuchenne rewolucje” to kulinarny program rozrywkowy emitowany na antenie TVN od 6 marca 2010, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Kontrowersyjna kreatorka smaku i stylu – jako autorytet kulinarny i biznesowy – w kilka dni przeprowadza rewolucję i daje właścicielom restauracji gotowy patent na sukces. - Jednak tylko od nich zależy, czy powodzenie będzie długo-, czy krótkoterminowe. Otrzymać znak jakości od Magdy Gessler to absolutny przywilej, na który trzeba zasłużyć ciężką pracą, uczciwością i najlepszymi smakami w Polsce! – podkreślają producenci programu. - Właściciele restauracji wiedzą, że jest o co walczyć. Bo koniec końców to ich codzienność, marzenia i lepsza przyszłość.

„Kuchenne rewolucje” emitowane są w czwartkowe wieczory w stacji TVN.

CZYTAJ TAKŻE: Tłumy gapiów przyszły obejrzeć Magdę Gessler. Szybę zakryto czarną folią

MIK, fot. AG, fot. i wideo: czytelnik portalu Piotr

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/