Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 06 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Nikola, Jarogniew

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Magda Gessler z kolejną kuchenną rewolucją w powiecie ostrowskim

Znana restauratora i gwiazda TVN-u po raz kolejny zawita do naszych sąsiadów. Do tej pory w Ostrowie Wielkopolskim gościła już dwa razy. Teraz czas na Odolanów.

Wcześniej Magda Gessler odwiedziła 2 restauracje w Ostrowie Wielkopolskim.  Za pierwszym razem spędziła tam niespełna tydzień, wprowadzając rewolucję w restauracji Marrone przy ulicy Kaliskiej. Zmiany okazały się diametralne, wymagające wiele pracy dekoratora wnętrz oraz samej restauratorki, która menu restauracji odwróciła „do góry nogami”. Szyld restauracji „Marrone” zastąpiła nazwą „Golonka w pepitkę”, a z włoskiej pizzerii i makaroniarni stworzyła restaurację wielkopolską, w której serwuje się dziś dania tradycyjne, mięsa, zupy i desery.

Drugim punktem na mapie Ostrowa, który odwiedziła gwiazda TVNu była restauracja na ostrowskim rynku „Bombardini”. Lokal znalazł się w gronie najlepszych restauracji i hoteli w Polsce w przewodniku napisanym przez Magdę Gessler. ,,Zjadłam świetną sałatę, niezłego dorsza, zostałam zbombardowana świetnym risotto i kapitalnymi pastami"- napisała w swojej książce Magda Gessler. Oprócz tego restauracja znalazła się także w przewodniku "Poziomki 2016/2017- Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?”

Znana restauratora i gwiazda telewizji TVN po raz kolejny odwiedzi nasze strony. Tym razem kuchenne rewolucje przeprowadzi w Odolanowie, w "Zajeździe u Stefana". Restauratorka ma odwiedzić Odolanów już dziś tj. w czwartek 26 stycznia, a emisja programu nastąpi najwcześniej na wiosnę tego roku. 
Obecnie klienci chwalą sobie jedzenie w lokalu, który znajduje się przy ulicy Krotoszyńskiej w Odolanowie, jednak z pewnością marketing i otoczka, która towarzyszy programom stacji TVN  przysporzy lokalowi wielu nowych klientów – uważa portal.

Źródło: infostrow.pl 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/