Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 06 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Nikola, Jarogniew

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

„Polowanie na mieszkanie” już w tę niedzielę z Kalisza!

Metamorfozie przeprowadzonej w Kaliszu poświęcony będzie czwarty odcinek nowego programu TVN „Polowanie na mieszkanie”. Gospodyni programu Dorota Szelągowska gościła w naszym mieście przed wakacjami, a na warsztat wzięła mieszkanie przedszkolanki Marty. Z jakim skutkiem?

„Polowanie na mieszkanie” to nowy program telewizji TVN. Wystartował 26 czerwca. Premierowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 11.00. Gospodyni programu, projektantka Dorota Szelągowska poszukuje osób, które chciałyby coś zmienić w swoich mieszkaniach, ale kompletnie nie wiedzą, jak się za to zabrać. W każdym odcinku wybiera jedną osobę lub rodzinę, której remontuje najbardziej nielubiane przez nią pomieszczenie. Ma na to zaledwie 3 dni.

Program cieszy się dużą popularnością. Według portalu wirtualne media.pl ogląda go średnio 870 tys. widzów, co czyni TVN w czasie emisji liderem rynku  zarówno wśród wszystkich widzów, jak i w grupie komercyjnej. Teraz przed telewizorami zasiądzie na pewno także spora liczba kaliszan. - Emisja odcinka z Kalisza nastąpi w najbliższą niedzielę, 17 lipca – poinformowała portal faktykaliskie.pl  Daria Grunt, producent TVN.

Projektantka i prowadząca program Dorota Szelągowska gościła w naszym mieście w drugiej połowie czerwca. Metamorfozie poddała jedno z mieszkań przy ul. Nowy Świat. „Podczas kolejnego polowania Dorota spotyka na zakupach dwie koleżanki. Dziewczyny przyjechały kupić ramki – opisuje kolejny odcinek Telemagazyn. - Podczas rozmowy okazuje się, że jedna z nich – Marta ma okropną łazienkę. Dorota podejmuje wyzwanie – zrobi Marcie remont łazienki w 3 dni. Nasza bohaterka mieszka w Kaliszu, pracuje jako przedszkolanka. Ma dwoje dzieci – 9-letniego chłopca i 4-letnią córeczkę. Jest wdową. Mąż Marty zginął w tragicznym wypadku w pracy. Marta mieszka w mieszkaniu po babci. Do tej pory remontowała je własnymi siłami, a pomagali jej rodzice i teściowie.  Ekipa Doroty wyrzuci ze starej łazienki wszystko, zerwą też stare ściany i podłogę. Oczywiście bohaterkę czeka też dodatkowa niespodzianka. Jaka? Zobaczycie w odcinku”. Emisja o godz. 11.00.

Szelągowska gościła już w naszym regionie nie dalej jak w marcu. Wówczas zajęła się urządzeniem pokoju Klaudii z Brudzewka w gminie Chocz, która zmaga się z białaczką. O remoncie pokoju Klaudii przeczytacie TUTAJ.

MIK, fot. telewizja TVN

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/