Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Michalina, Rafał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Skuteczny prawnik w Łodzi - jak wybrać?

Wybór specjalisty w dowolnej dziedzinie jest obarczony pewnym ryzykiem. Jeśli nie znamy osobiście kompetentnej osoby, niełatwo będzie określić jej rzeczywisty poziom umiejętności zawodowych. Zależność ta występuje także w przypadku doboru prawników: jak w każdej branży znajdziemy zarówno znakomitych ekspertów, jak i słabych praktyków. Na co zwrócić uwagę w przypadku poszukiwania dobrego specjalisty od prawa, np. w rejonie Łodzi? Warto skupić się na trzech poniższych kwestiach.

 

Skuteczny prawnik - Łódź i okolice. Cechy osobowe dobrego adwokata

Kwadrans rozmowy telefonicznej jest w stanie rozwiać wiele wątpliwości dotyczących przyszłej współpracy z danym adwokatem. To właśnie na pierwszym etapie kontaktu poznajemy, jakie umiejętności retoryczne posiada dany prawnik. Warto, aby potrafił łatwo i efektywnie dzielić się własnymi wnioskami dotyczącymi poruszanej sprawy. Dobry prawnik będzie w stanie szybko i sprawnie przekazywać klientowi informacje nt. konkretnego problemu. Nie bez znaczenia pozostaje także kultura osobista i umiejętność sprawnego wysławiania się - z pewnością będzie to działało na plus, biorąc pod uwagę przyszłą współpracę na linii klient-prawnik. Pamiętajmy, że to osoba, która w przyszłości będzie mogła reprezentować nasze interesy. Warto zatem wybrać specjalistę nie tylko rzetelnego, ale i takiego, który posiada dobre maniery.

prawnik łódź

 

 

 

 

Czy ukończone kursy prawnika i certyfikaty mają jakieś znaczenie? 

W poszukiwaniu dobrego specjalisty pomogą nam dokumenty, poświadczające doświadczenie prawnika. Kancelarie adwokackie, na swoich stronach internetowych, chętnie umieszczają certyfikaty i świadectwa ukończonych kursów pracowniczych. Ich rzetelność i wagę rozpoznamy dokonując właściwego rekonesansu nt. instytucji wystawiających dane dokumenty. Jeśli są to organizacje specjalizujące się w prawie, możemy być spokojni - to duża szansa, że naszą sprawę będzie prowadzić skuteczny prawnik. Łódź, jako jedno z największych miast w Polsce, może poszczycić się wybitnymi specjalistami w zakresie prawa karnego, rodzinnego czy skarbowego. To z pewnością dobry kierunek do poszukiwań w tym zakresie. Warto sprawdzać doświadczenie konkretnych specjalistów, analizując dokumenty poświadczające ich umiejętności praktyczne.

Kancelaria Prawna Florczak Keller - Laureat Konkursu "Orły Prawa"

Dobry prawnik w Łodzi - czy opinie mają znaczenie?

Sięgając po pomoc prawniczą nie zawsze mamy czas, aby zwrócić szczególną uwagę na powyższe kwestie. W takich okolicznościach cenne mogą być uwagi, zamieszczane przez byłych klientów konkretnego specjalisty. Zawód adwokata jest obarczony wieloma obostrzeniami dot. reklamy, zatem sam ekspert nie może reklamować się w przestrzeni publicznej. Pośrednią formą polecania są opinie byłych klientów - mogą być one wyznacznikiem, wskazującym na jakość świadczonych usług. Znajdziemy je przede wszystkim w sieci: na stronie internetowej kancelarii, na witrynach prawniczych, czy forach internetowych. Warto jednak pamiętać, że opinie innych osób mogą być różne - nie zawsze są one idealnym wyznacznikiem świadczonych usług.

Oddział w Łodzi:

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 23, lok. 3
90-248 Łódź
https://kancelaria-kfk.pl/

 

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/