Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Lesława, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Wprowadź świeżość do wnętrza swojego domu

Wszyscy pragniemy, aby nasze domy nie tylko odzwierciedlały nasze wnętrze oraz charakter, ale również stanowiły unikalne i niepowtarzalne dzieło sztuki, wyróżniające się na tle mieszkań naszych znajomych bądź sąsiadów. Osiągnięcie tego celu jest niezwykle trudne lub niemal niemożliwe, kiedy zdecyduje y się na zakup wyposażenia w jednej z modnych i popularnych sieciôwek z wyposażeniem wnętrz - jak miałbyś urządzić wyróżniające się mieszkanie, zaopatrując się w dokładnie tym samym miejscu, w którym zaopatrują się niemal wszyscy?

Na szczęście jednak coraz więcej osób zaczyna dostrzegać oraz doceniać bardziej niezależnych dostawców i producentów, zarówno mebli, jak i innych typów wyposażenia mieszkania. Szczególnie bogatą i zróżnicowaną ofertę można znaleźć w dużych miastach, jak na przykład Poznań lub Wrocław. A oprócz mebli, dopracowanie naszego wnętrza wymaga myślenia o każdym detalu - jak na przykład lampy, rośliny czy zasłony.

Zasłony w Poznaniu - jakie wybrać?

Zasłony Poznań to niezwykle szeroki asortyment różnorodnych produktów, przy których istnieje możliwość dopasowania ich do twoich indywidualnych potrzeb. Warte uwagi są na przykład rolety rzymskie, cechujące się nowatorskim wzornictwem zgodnym z najświeższymi trendami mody. Rolety te wyposażone są w mechanizm kasetowy ze sznurkiem koralikowym oraz mechanizm samoblokujący się - podciągając roletę, automatycznie zatrzymujemy ją na danej wysokości, tworząc dekoracyjne fałdy. Istnieje możliwość wykonania jej zarówno z materiału rozpraszającego światło, jak i zaciemniającego.

Szukając wyposażenia naszego mieszkania w Poznaniu, warto przyjrzeć się również bardziej klasycznym rozwiązaniom - zasłonom oraz firankom. Szyte są one na wymiar idealnie dostosowany do warunków pomieszczenia, a szeroki wybór dostępnych kolorów i materiałów pozwoli ci na wybór produktu idealnie spełniającego twoje potrzeby.

Zasłony i firany - dla kogo?

Dla wielu osób, zasłony oraz firany kojarzą się z domami naszych rodziców, być może nawet dziadków. Moda ma jednak to do siebie, że po pierwsze bywa zaskakująca, po drugie pa tendencje do sentymentów i zataczania koła - a powrót do łask tego, co było modne 30 czy 40 lat temu, jest czymś zupełnie naturalnym, co dotyczy nie tylko wyposażenia wnętrz, ale również mody i odzieży.

Tak jak coraz więcej osób urządzających swoje mieszkania rezygnuje ze stylu nowoczesnego i decyduje się na klimat vintage, tak też na salony powróciły zasłony i firanki - stanowiąc jeden z najmodniejszych elementów wyposażenia tego sezonu.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/