Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Saturnina, Przemysł

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Kaliska policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Znaleziono narkotyki oraz gotówkę

Narkotyki i pieniądze znaleziono w mieszkaniu 32-latka, którego zatrzymali policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej w Kaliszu. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd i dwie prokuratury. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. Policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej zauważyli w pojeździe mężczyznę, który był poszukiwany.

Auto wjechało na teren jednej z posesji w centrum Kalisza. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Pojazd został zatrzymany, a podróżujące nim dwie osoby wylegitymowano i sprawdzono w policyjnych bazach danych. Już po chwili okazało się, że kierujący pojazdem 32-latek był poszukiwany przez sąd i dwie prokuratury – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Podczas dalszych czynności związanych z zatrzymaniem 32-latka policjanci przeszukali jego miejsce zamieszkania. Tam zabezpieczyli blisko 30 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych, a także gotówkę. 

Wstępne badanie zabezpieczonych środków testerem narkotykowym wykazało, że zawierają one w swoim składzie substancje zabronione. W sprawie wszczęte zostało śledztwo - dodaje rzeczniczka kaliskiej policji.

Podejrzany usłyszał już zarzuty, które przedstawił mu prokurator z Prokuratury Rejonowej w Kaliszu. Mężczyzna odpowie za posiadanie oraz usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

MIK, fot. KMP Kalisz

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/