Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 październik 2021 Godzina:
imieniny: Klemencja, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Nastolatka zraniona nożem przez własnego ojca. Groził jej śmiercią

59-letni kaliszanin zranił nożem swoją 17-letnią córkę. Do zdarzenia doszło w czasie rodzinnej awantury na jednym z osiedli domów jednorodzinnych.

Wszystkie działo się w poniedziałek, 16 maja. Między 59-letnim mężczyzną a jego 17-letnią córką doszło do kłótni. - Policjanci zostali wezwani do rodzinnej awantury, w trakcie której zraniona została nastolatka. Dziewczyna doznała też innych obrażeń - mówi portalowi faktykaliskie.pl sierż. sztab. Anna Jaworska – Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Dziewczyna trafiła do kaliskiego szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  - U małoletniej stwierdzono obrażenia w postaci otarć, zadrapań naskórka, a także rany powierzchownej ciętej na powierzchni linii środkowo – obojczykowej – wyjaśnia Agata Kobiela-Kurczaba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim i dodaje, że mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po zajściu. W środę 59-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. - To zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także spowodowania obrażeń ciała poniżej dni 7 i wypowiadania gróźb karalnych w stosunku do córki. W związku z popełnieniem tych czynów prokurator rejonowy wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego polegającego na poddaniu mężczyzny pod dozór policyjny oraz nakazu opuszczenia lokalu, który zajmował razem z poszkodowaną.   

17-latka to uczennica jednej z kaliskich szkół. Oprócz dziewczyny i jej ojca, w domu mieszka też matka i młodsze rodzeństwo. Z informacji, jakie posiada prokuratura 59-latek zastosował się do zaleceń śledczych i wyprowadził się z domu. Mężczyzna za zranienie córki oraz straszenie jj pozbawieniem życia może trafić na 3 lata do więzienia. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal faktykaliskie.pl,  jakiś czas temu 59-latek, w czasie jednej z interwencji pogotowia ratunkowego u niego w domu, zaatakował zespół karetki i groził ratownikom medycznym.

AW, zdjęcie arch

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/