Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Odnalazł się zaginiony nauczyciel? Policja już go nie poszukuje

Dyrektor Gimnazjum w Brzezinach wycofała wniosek o poszukiwanie nauczyciela, który w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie pojawił się w pracy. Swojej decyzji nie chce komentować. Informuje jedynie, że wuefista nie już pracownikiem kierowanej przez nią szkoły.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna się odnalazł, a przynajmniej ustalono, że nic mu się nie stało.  Z informacji, jakie posiada portal faktykaliskie.pl wynika, że 35-latek był widziany w jednym z sąsiednich powiatów. Czy kontaktował się z dyrekcją szkoły, która zgłosiła jego zaginięcie? Tego nie wiadomo. - To już nie jest nasza sprawa, ten pan nie jest już naszym pracownikiem. Proszę w tej sprawie kontaktować się z policją - odpowiada krótko Małgorzata Błaszczyk, dyrektor Gimnazjum w Brzezinach.

Ta potwierdza, że poszukiwania nauczyciela zostały zakończone. - W środę, 13 września wniosek został wycofany przez osobę, która zgłosiła zaginięcie – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Zrobiła to właśnie dyrektor szkoły, która wcześniej, zaniepokojona losem nauczyciela, powiadomiła mundurowych.

Po wakacjach mężczyzna nie pojawił się w miejscu pracy. Ustalono wówczas, że po raz ostatni widziany był dwa miesiące wcześniej, w dniu zakończenia roku szkolnego. Od tego czasu nie skontaktował się z kolegami z pracy, ani z członkami dalszej, jedynej rodziny.  W pierwszych dniach policja sprawdziła szpitale, noclegownie i inne placówki, w których mógł przebywać, ale nie natrafiła na jego ślad. 

Sprawa zaginięcia wuefisty odbiła się głośnym echem w całej Polsce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jego zniknięcie było związane z problemami osobistymi.

AW, MIK, fot. arch.  

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/