Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Pogoń ulicami Kalisza. Kierowca i pasażer BMW uciekli przed policyjnym pościgiem WIDEO

Wyjątkowo niebezpieczne zachowanie kierowcy BMW na drodze i kilka radiowozów, które rzuciły się za nim w pościg. Wczoraj na ulicach Kalisza i podkaliskich miejscowości rozegrały się sceny rodem z filmów akcji. Kierowca BMW łamał wszystkie możliwe przepisy, a tuż za nim pędziły trzy radiowozy. Mężczyźni uciekający przed policją ostatecznie porzucili auto i uciekli pieszo. Do tej pory nie znalazł ich nawet policyjny pies tropiący.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia jakich wiele. Policja dostała informację o dwóch dziwnie zachowujących się mężczyznach, którzy siedzą w zaparkowanym na ulicy Bolesława Prusa BMW. – Gdy policjanci dojechali na miejsce, ci mężczyźni poruszali się już ulicą Hożą. Patrol policji próbował ich zatrzymać, dając sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca zignorował policjantów – wyjaśnia sierż. sztab. Anna Jaworska – Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Srebrne BMW odjechało ulicą Braci Niemojowskich w Warszawską, łamiąc przy tym wiele przepisów. Nasz czytelnik natknął się na to auto na światłach na Warszawskiej.  - Srebrne BMW ominęło samochody stojące na prawym pasie do jazdy na wprost i te na lewoskręcie. Wyprzedziło je pasem dla samochodów z przeciwnej strony, przejeżdżając na czerwonym świetle – relacjonuje nasz czytelnik.

Kierowca BMW omal nie doprowadził do zderzenie z ciężarówką. Chwilę po nim na sygnałach pojechał policyjny VW Transporter i fiat Ducato. Po kilkudziesięciu sekundach dołączył do pościgu trzeci radiowóz. Kierowca BMW i jego pasażer porzucili auto w miejscowości Pólko i piechotą uciekli w pole kukurydzy. Policjanci ściągnęli na miejsce psa tropiącego i przeczesali teren, ale ślad po uciekinierach zaginął. Wiadomo, że auto było zarejestrowane w Kaliszu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego szukają teraz właściciela auta i mężczyzn, którzy nim uciekali.

MS, wideo: czytelnik portalu faktykaliskie.pl

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/