Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Przyłapał żonę z innym i zaatakował go nożem. Zazdrosny mąż może spędzić resztę życia w więzieniu

Zaczęło się od gróźb, a skończyło na napaści z nożem. Wszystko to na tle obyczajowym. 29-letni powiatu kępińskiego może trafić do więzienia na długie lata. Mężczyźnie kompletnie puściły nerwy, gdy zastał swoją żonę z innym mężczyzną.

29-latek pracował za granicą. To stamtąd, w styczniu tego roku, zaczął wysyłać pogróżki do mężczyzny, którego później zaatakował. A poszło o kobietę, która została w Polsce i jak wiadomo nieoficjalnie, zaprzyjaźniła się z innym. Mąż, który niespodziewanie wrócił do domu przyłapał ich na małym tête-à-tête. Wtedy rzucił się na swojego konkurenta WIĘCEJ. - Zarzucono mu, że działając w zamiarze bezpośrednim usiłował pozbawić pokrzywdzonego życia w ten sposób, że ugodził go nożem kuchennym w okolice pleców, czym spowodował szereg obrażeń ciała skutkujących, jak orzekli biegli, ciężką chorobą zagrażającą życiu – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Życie poszkodowanymi uratowali świadkowie, którzy odciągnęli napastnika i wezwali pomoc. Zdenerwowany zachowaniem żony mąż uszkodził też samochód jej przyjaciela.

W trakcie śledztwa prokurator powołał biegłych, którzy mieli m.in. stwierdzić, czy działanie mieszkańca podkępińskiej miejscowości mogło mieć podłoże nagłego wzburzenia, ale ich zdaniem to wykluczono ze względu na długofalowość tych zachowań, czyli wcześniejsze wysyłanie gróźb i nagły powrót do domu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych, a także najpoważniejszy, dotyczący usiłowania zabójstwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności. Do sądu w Kępnie trafił właśnie akt oskarżenia w tej sprawie.

AW, fot. pixabay.com

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/