Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 październik 2021 Godzina:
imieniny: Sabina, Florencjusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Tragedia na ul. Harcerskiej. Napisał „Kocham Ciebie Eliza” i zabił swoją kobietę ZDJĘCIA

Tragiczna śmierć w kamienicy nr 15 przy ul. Harcerskiej. Jak informują nas mieszkańcy, 24-letni mężczyzna zabił tam 29-letnią kobietę, swoją konkubinę. Najpierw dusił ją na ulicy, na oczach wielu ludzi, później miał pozbawić ją życia w mieszkaniu. Wcześniej na posadzce klatki schodowej napisał o niej „Kocham Ciebie Eliza”.

Do tragedii doszło w sobotę, 11 sierpnia chwilę po południu. Wszystko działo się na ulicy przed kamienicą nr 15 przy ulicy Harcerskiej. – On wybiegł za nią, usiadł na niej na ulicy i zaczął ją dusić. Całe ręce miał zakrwawione, chyba sam się pociął. Wcześniej z wielką siłą rozwalił drzwi wejściowe do kamienicy. Był na pewno po dopalaczach. Bardzo często tu biegał z nożami, grożąc wszystkim dookoła. Dziś ją tu dusił, aż zatrzymał się jakiś samochód i kierowca go od niej odciągnął, pomógł jej, posadził ją na chodniku – mówi nam świadek tego zajścia.

29-letnia kobieta po chwili wróciła do mieszkania swojego oprawcy. Już nie wyszła z niego żywa. Przed 18.00 ekipa z Cmentarza Komunalnego wyniosła jej zwłoki. Jak mówią nam mieszkańcy tej okolicy, 24-latek dokończył w mieszkaniu to, czego nie zdążył na ulicy, przepłoszony przez interweniującego kierowcę. Miał ją udusić.  

Zabójca na podłodze klatki schodowej wyrył dziś kamieniem taki napis: „Kocham Ciebie Eliza”. Po kilku godzinach Eliza już nie żyła.  Ofiara osierociła trójkę dzieci. - W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn: 25 i 36-latka. W sobotę przez kilka godzin trwały oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczano ślady i przesłuchiwano świadków. W niedzielę od rana trwają czynności prokuratorskie – przekazuje nam mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Na temat okoliczności zbrodni służby na razie nie chcą mówić. O nowych informacjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

MS, fot. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/