Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Tekla, Liwiusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Zbrodnia na działkach. Zamordowany 43-letni mężczyzna, zatrzymane trzy młode osoby

Zemsta za pobicie matki najprawdopodobniej doprowadziła do brutalnego morderstwa w Pleszewie. W niedzielę, 1 sierpnia na terenie ogródków działkowych znaleziono zwłoki mężczyzny z wieloma ranami kłutymi. W sprawie zatrzymano trzy młode osoby, w tym 17-letniego pasierba ofiary.

Informację o zabójstwie policja otrzymała około godz. 21.00 w niedzielę, 1 sierpnia.

Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych w Pleszewie przy ul. Wierzbowej – mówi st. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy pleszewskiej policji. -  Denatem okazał się 43-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn w wieku 17 i 20 lat oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy są mieszkańcami Pleszewa.

Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Ze szczegółowych oględzin ciała i miejsca zdarzenia ustalono, że zmarły doznał szeregu obrażeń ciała w tym także ran kłutych. W ramach dalszych czynności związanych z tym postępowaniem zatrzymane zostały trzy osoby, które w oparciu o poczynione ustalenia miały bezpośredni związek z tym wydarzeniem – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. - Z relacji, które udało się pozyskać wynika, że tłem tego wydarzenia była chęć zemsty przez te trzy osoby na pokrzywdzonym, który miał pobić matkę 17 latka.

Z pierwszych ustaleń wynika, że zamordowany 43-latek często znęcał się nad swoją partnerką - matką zatrzymanego 17-latka.

Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która pozwoli ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci. Czynności w tej sprawie trwają i w najbliższych godzinach zapadną decyzje dotyczące aresztowania zatrzymanych i postawienia im zarzutów. 

Więcej zdjęć na ostrow24.tv

AW, MIK, fot. ostrow24.tv

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/