Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Broniwoj

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Powiat

Opatówek gminą przyjazną rodzinie

Opatówek w gronie laureatów konkursu ''Wielkopolska Gmina Przyjazna Rodzinie''. Została doceniona m.in. przez wsparcie placówek działających na rzecz rodzin i maluchów, ale przede wszystkim za budowę jedynego w tym roku w województwie przedszkola.

Gmina Opatówek została dostrzeżona za działalność placówki wsparcia dziennego - Świetlicy Środowiskowej ''Słoneczko'', działalność edukacyjną - rozwój oświaty gminnej, rozwój bazy sportowej i rekreacyjnej (boiska, place zabaw itp.) oraz budowę przedszkola, które zostało oddane do użytku w tym roku szkolnym i jest jedyną tego typu placówką wybudowaną w Wielkopolsce w  2017. Gmina Opatówek na wszystkie te działania zarówno inwestycyjne jak i tzw. w kapitał ludzki w ostatnich kilkunastu latach przeznaczyła kilkadziesiąt milionów złotych. - Jest nam niezmiernie miło, iż trud pracowników GOPS, wielu przyjaciół Gminy, w tym sukcesywna praca na rzecz rozwoju oświaty gminnej, tworzenia jak najlepszych warunków życia dla mieszkańców Gminy Opatówek i ich rodzin została zauważona przez Wojewodę Wielkopolski - mówi Krzysztof Dziedzic - sekretarz Gminy Opatówek. 

 

Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu, wyłoniono 21. W tym gronie znalazła się Gmina Opatówek. Laureatami zostały Gniezno, Leszno i Śrem. Oceny zgłoszeń dokonała Rada Rodziny, działająca przy wojewodzie wielkopolskim oraz powołani w skład komisji przedstawiciele samorządu gmin, laureatów poprzedniej edycji. Nagrody i wyróżnienia wręczyli Zbigniew Hoffman, wojewoda wielkopolski oraz Marlena Maląg, wicewojewoda wielkopolski.

 

AW, UMiG w Opatówku

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/