Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 październik 2021 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Powiat

Rodzinny festyn w gminie Blizanów

Czas dożynek za nami, ale imprez w podobnym klimacie nie brakuje. W najbliższą niedzielę, 12 września przy placu przy sali OSP Blizanów odbędzie się rodzinny festyn. Do wzięcia udziału w imprezie zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich w Blizanówku, które zapewnia dobrą zabawę i moc atrakcji.

KGW Blizanówek w ubiegłym roku zajęło 1. miejsce w ogólnopolskim finale plebiscytu Mistrzowie Agro w kategorii KGW organizowanym przez Polska Press. Oprócz tytułu KGW Polski 2020 otrzymali również statuetkę i nagrodę finansową. Koło do tej pory prężnie działa i co jakiś czas przygotowuje różne wydarzenia. Teraz zajmuje się organizacją festynu rodzinnego, na który serdecznie zapraszają nie tylko mieszkańców Blizanowa, ale również okolicznych miejscowości.

Nie będzie można narzekać na brak atrakcji.

Na najmłodszych czekać będą alpaki z Alpakotela – spacery z alpakami, ogromne dmuchane zamki i ciuchcia, wspaniali animatorzy, fotobudka i nieco słodyczy. Na specjalne zaproszenie odpowiedzieli też i odwiedzą nas znane postaci z ulubionej bajki większości dzieci, ale na razie nic więcej nie zdradzimy – informuje KGW Blizanówek w mediach społecznościowych.

Ponadto odbędzie się pokaz ratownictwa w wykonaniu KSRG OSP Blizanów. Czas umilą występy lokalnych zespołów: Dynamitki, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Blizanów i zespół Kalina. Aby bawić się jak najdłużej i nie czuć głodu, KGW przygotowuje lokalne smakołyki. Dodatkowo będzie także foodtruck Gastrofaza Stawiszyn. Nie zabraknie także loterii fantowej z nagrodami.

Podczas imprezy będzie otwarty punkt szczepień, gdzie będzie możliwość przyjęcia jednodawkowego preparatu firmy Johnson&Johnson.

JF, fot. KGW Blizanówek

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/