Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Saturnina, Przemysł

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

18-letnia Natalia powalczy o tytuł Wielkopolskiej Miss 2016

Pasjonuje się modelingiem, ale swoją przyszłość wiąże z medycyną, a konkretnie z kardiochirurgią. 18-letnia Natalia Krawczyk z Kalisza to jedna z kandydatek w tegorocznych wyborach "Wielkopolskiej Miss".

W minionym roku Natalia spróbowała swoich sił w konkursie Miss Wielkopolski Nastolatek. Dotarła do finału i otrzymała zieloną kartę upoważniającą do reprezentowania naszego województwa w krajowych wyborach. - Musiałam niestety zrezygnować z braku czasu. Tego typu konkursy bardzo wciągają. Dlatego w tym roku próbuję ponownie - mówi nam Natalia.

Nasza reprezentantka w maju skończy 18 lat. Uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w klasie o profilu matematyczno-chemicznym. Choć jej pasją jest modeling i wszystko co z nim związane, to swoją przyszłość wiąże z medycyną. - Chciałabym zostać kardiochirurgiem. Oprócz tego pragnę mieć swoją restaurację z włoskim jedzeniem, które jest moją miłością - zdradza Natalia.

Dziewczyna może pochwalić się wymiarami modelki: wzrost: 180 cm, biust: 90 cm, talia: 64 cm, biodra: 92,5 cm. Ale do swojego wyglądu i samego konkursu podchodzi ze zdrowym dystansem. - Nie jest prawdą, że w takim konkursie mogą brać udział tylko dziewczyny, które na co dzień wyglądają jak żywcem wyjęte z magazynów modowych. Większość z nas chodzi w trampkach, bez makijażu i w za dużej bluzie - uważa 18-latka - Zdecydowałam się wziąć udział w konkursie Wielkopolskiej Miss, bo to fajna przygoda. Takie konkursy pozwalają młodym dziewczynom na zdobycie doświadczenia i nabrania pewności siebie. Jest to okazja do nawiązania nowych znajomości - dodaje Natalia.

Gala finałowa Wielkopolskiej Miss odbędzie się 29 maja.

W ubiegłym roku najpiękniejszą Wielkopolanką została właśnie kaliszanka, Klaudia Strojwąs. 19-latka dotarła do finału Miss Polski. Znalazła się w 15-tce najpiękniejszych dziewcząt.

yle="width:900px;height:506px;" />


                                                                                                                                ***

Przypomnijmy, po aferze z udziałem byłej miss naszego regionu, która w ubiegłym roku oskarżyła sponsora o molestowanie i niewywiązanie się z umowy, organizator wyborów Miss Polski zrezygnował z wyborów w Wielkopolsce, a firmie, która odpowiadała za konkurs na szczeblu regionalnym, postanowił cofnąć licencję. Lukę po zawieszonych wyborach w naszym województwie wypełniła spółka Gregor-Investment, która w tym roku jest organizatorem "Wielkopolskiej Miss".- Wybory te pełnią rolę eliminacji do najbardziej prestiżowych konkursów miss w kraju - czytamy na profilu Wielkopolska Miss na facebooku. Czy jednak laureatki "Wielkopolskiej Miss" będą mogły reprezentować województwo w wyborach ogólnopolskim? Nasza redakcja czeka na odpowiedź biura konkursu.

AG, fot. Natalia Krawczyk - zdjęcia prywatne, Klaudia Strojwąs - Miss Wielkopolski 2015

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/