Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Broniwoj

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

„Pamiętasz była jesień…” Ewelina w „Szansie na sukces” WIDEO

Występy w telewizji nie są jej obce, a teraz po dwuletniej przerwie ponownie wróciła na scenę szklanego ekranu. Mowa o 28-letniej Ewelinie Łuszczek, którą w niedzielne popołudnie można było zobaczyć w programie ,,Szansa na sukces’’ w TVP2.

Artystka po urlopie macierzyńskim zgłosiła się jesienią na casting do programu, a następnie wzięła udział w nagraniach. W dzisiejszym odcinku udowodniła, że przerwa nie wpłynęła na jej wielką pasję. Mimo, że nie udało jej się wygrać programu, zdobyła pierwsze wyróżnienie.

Odcinek z udziałem kaliszanki był zwieńczeniem sezonu popularnego programu. Królowały w nim piosenki lat 50. I 60. Występ każdego uczestnika tradycyjnie zaczynał się od krótkiego przedstawienia. Ewelina wspomniała o swoim zamiłowaniu do sportu, wykształceniu jako technik farmacji oraz byciu szczęśliwą mamą 1,5 rocznego Franka. Artur Orzech wylosował dla Eweliny utwór Sławy Przybylskiej pt. ,,Pamiętasz była jesień’’.

Występy oceniali Ania Rusowicz, która odwiedzała Kalisz już niejednokrotnie, Krzysztof Janczar i Andrzej Rybiński, który występował na terenie powiatu kaliskiego. - Chciałam tylko powiedzieć, że coś z tą farmacją musi być, bo ja też spędziłam prawie 3 lata na Wydziale Farmacji Akademii Medycznej i wskoczyłam na scenę – skomentowała pozytywnie przed występem kaliszanki Ania Rusowicz.

Cały odcinek zobaczycie TUTAJ 

Głos Eweliny nie jest obcy kaliszanom. Od ponad 10 lat związana jest ze Studiem Wokalno-Artystycznym Piano Song, które kształci młodych artystów i muzyków z Kalisza. Wokalistka występowała już na scenie innego muzycznego programu ,,The Voice of Poland”. Po występie w programie Edyta Górniak zaprosiła Ewelinę do swojej drużyny: - To moja trzecia edycja. Kilka razy się tutaj zakochałam, byłam totalnie wzruszona. Ale dzisiaj poczułam coś dziwnego. Wiesz co ? Usłyszałam siebie.

Choć w dalszych etapach nie udało jej się przejść dalej, Edyta Górniak zaprosiła Ewelinę Łuszczek, aby ta wzięła udział w jej koncercie jubileuszowym. 29 listopada 2015 r. nagrały razem koncert w Łodzi. Ponadto Ewelina jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych tj. Piramida, Gama, La scarpa Italiana, My XXI wiek. Supportowała takie gwiazdy polskiej estrady jak: Kayah, Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Pecfect, Ania Wyszkoni, Stachurski, Justyna Steczkowska. Współpracuje z pianistą Piwnicy pod Baranami i wykładowcą Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Konradem Mastyło.

JF, fot. Screen Szansa na sukces 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/