Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 01 sierpień 2021 Godzina:
imieniny: Orchidea, Brodzisław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Cztery dni rockowego grania. Jarocin szykuje się na festiwal

Tegoroczny, jak na razie, będzie świętem muzyki rockowej na żywo. W Jarocinie ruszyły przygotowania do kultowego festiwalu, który będzie możliwością posłuchania najlepszych zespołów polskiej sceny. Będą też artyści, którzy zniknęli ze sceny oraz młodzi wykonawcy, którzy dopiero marzą o wejściu do panteonu gwiazd. A do tego sporo imprez towarzyszących. Muzyczne wydarzenie rozłożono na cztery dni, a głównym miejscem wydarzeń będzie przebudowywany od kilku miesięcy amfiteatr.

Chrztem dla odbudowywanej sceny będzie koncert debiutów. Jarocińskie Rytmy Młodych odbędą się pierwszego dnia festiwalu. Wystąpi pięciu wykonawców wyłonionych przez jurorów i internautów WIĘCEJ.

Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie koncert poświęcony pamięci Roberta Brylewskiego. W projekcie wystąpią różni artyści, którzy przypomną związanego z jarocińską sceną muzyka, kompozytora i autora tekstów, współzałożyciela zespołów Kryzys, Brygady Kryzys i Izraela. Oba wydarzenia będą bezpłatne.

W kolejnych dniach na scenie dawno niewidziana Edyta Bartosiewicz i weterani festiwalu, czyli Strachy na lachy oraz między innymi świętujący w Jarocinie 40-lecie istnienia Dezerter. Mocne brzmienie będzie reprezentować Nocny Kochanek, a młode pokolenie Kwiat Jabłoni oraz Izzy and The Black Trees, którzy w ubiegłym roku wydali debiutancki album.

Wszystkiemu będą towarzyszyć dodatkowe wydarzenia.  Festiwal zaplanowano między 16 a 18 lipca 2021 roku. Koncerty pierwszego dnia są bezpłatne. Kolejne tylko dla mieszkańców.

Teren festiwalowy obejmie nie tylko boiska sportowe przy ul. Maratońskiej, ale także grunty po przeciwnej stronie ulicy. Tam zostanie zorganizowana specjalna strefa dla mieszkańców naszej gminy, gdzie będą mogli zobaczyć na telebimach fragmenty koncertów. Warunkiem wstępu do tej strefy będzie posiadanie Jarocińskiej Karty Mieszkańca – informuje Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

Sprzedaż karnetów na cały festiwal oraz biletów na poszczególne dni już ruszyła. 

AW, fot. organizatorzy

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/