Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 05 sierpień 2021 Godzina:
imieniny: Norma, Karolin

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Fun Factory, Łobuzy i Modern Talking Reloaded w Kaliszu WYNIKI KONKURSU

Muzyka dance lat 80. i 90. wypełni w kwietniu halę Kalisz Arena. Przed publicznością wystąpi zespół Fun Factory, a także Modern Talking Reloaded – sobowtóry słynnego duetu, wykonujący ich utwory. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie laserowe show z udziałem DJ’a M. Wowk. Program wzbogaci również koncert zespołu Łobuzy oraz występy artystów z Kalisza i regionu. Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne wejściówki!

A otrzymują je osoby, których  maile wylosowaliśmy spośród wszystkich nadesłanych na konkurs wiadomości. Są to: 

Anita Sałata

Sylwia Ziomkowska

Patryk Król

Serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie. O sposobie odebrania wejściówek poinformujemy drogą mailową. 

7 kwietnia Arenie wybrzmią takie hity, jak “Cheri Cheri Lady” czy „You’re my heart, you’re my soul” w wykonaniu Modern Talking Reloaded. Fani Fun Factory usłyszą zapewne największy przebój zespołu „I wanna be with you”. Nie zabraknie też współczesnej muzyki disco polo, którą wykonuje grupa Łobuzy. Jako Dance Festival – Kalisz 2019 już 7 kwietnia br. - Ta impreza w ofercie ma zespół niemiecki Modern Talking Reloaded oraz Fun Factory, który od lat 90. w niezmienionym składzie podróżuje po klubach Europy i koncertuje w coraz to lepszym stylu i coraz lepszej jakości, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że są gwiazdą wieczoru. Laserowe show będzie też jedną z atrakcji tego wydarzenia – zapowiada Maciej Andrzejewski, prezes spółki Mecenas Productions, która jest jednym z organizatorów tego wydarzenia.

W organizację koncertu zaangażowało się także Towarzystwo Żużlowe Ostrovia. - Zrobimy coś innego, coś czego tutaj dawno nie było. Rozpoczynamy projekt ciekawy medialnie. Będzie się działo, będzie fantastyczna zabawa, zapraszamy wszystkich, nie tylko kibiców TŻ Ostrovia, ale wszystkie osoby, które w sercu mają muzykę lat 90. i 80.- dodaje Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Również w tym dniu Klub TŻ Ostrovia zainauguruje w Ostrowie na swoim obiekcie jako beniaminek 1. ligi żużla.

UWAGA, KONKURS! Na adres nadsyłajcie maile z dopiskiem w tytule „KONCERT”, podając w treści swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Wśród uczestników zabawy wylosuje 3 osoby, które otrzymają podwójne wejściówki na to wydarzenie. Na maile czekamy do wtorku do końca dnia, wyniki konkursu podamy w środę 20 marca.

Modern Talking Reloaded – to zespół, który wykonuje covery oryginalnego zespołu Modern Talking popularnego w latach 80. oraz łudząco przypomina wokalistów. Zespół koncertował w 24 krajach. Ponad 192 tysiące fanów na profilu społecznościowym.

Fun Factory – niemiecki zespół eurodance z lat 90. Grupa królowała na listach przebojów z hitami takimi jak „Celebration” czy „I wanna be with you”. Parkiety dyskotek przeżywały wówczas prawdziwe oblężenie. Fun Factory powstał w 1992 roku w Niemczech. Zespół tworzyli: piosenkarka Balja, tancerze Steve i Smooth T oraz raper Rod D.

Łobuzy - polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, założony w 2015 z inicjatywy Igora Pilewicza. Wokalistą zespołu jest Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie lub wcześniej Discomił. Zespół zadebiutował w 2015 singlem „ona czuje we mnie pieniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór stał się ogólnopolskim przebojem

RED fot. autor, materiały prasowe organizatora

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/