Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 październik 2021 Godzina:
imieniny: Lubomira, Lutosław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Kaliszanie w programie Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” ZDJĘCIA

Dwoje mieszkańców Kalisza wystąpi w najbliższym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Togehter Now” w telewizji Polsat. Weronika Niemiec i Kamil Nowacki staną naprzeciwko setki jurorów na czele z Beatą Kozidrak.

Telewizja Polsat tak prezentuje uczestników kolejnego odcinka programu:

Weronika Niemiec, śpiewająca kelnerka, Kalisz

Uczennica Technikum Budowy Fortepianów - jedynej takiej szkoły w Europie. Wulkan energii. Sama o sobie mówi, że ładuje innych energią, która w niej buzuje.

Od dziesięciu lat gra na klarnecie w Strażackiej Orkiestrze Dętej. Chce śpiewać, jednak nie wyklucza też drogi aktorskiej, najbardziej chciałaby pogodzić obie te pasje.

Na co dzień pracuje jako śpiewająca kelnerka. Szukanie smaków, łączenie ich i sprawianie przyjemności nimi sprawia jej ogromną frajdę.

Kamil Nowacki, prowadzi klub karaoke, Kalisz

Muzyka jest dla niego relaksem.  Śpiewając  odpoczywa. Szczęśliwy tata dwóch synów. Jego cały świat kręci się wokół nich i przyszłej żony. Wygraną w programie chciałby przeznaczyć na swoje wesele. Muzyczne marzenie? Nagranie 2 płytowego albumu - 1 ulubione covery, 2- kompozycje z tekstami przyjaciół/znajomych w jego wykonaniu.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to  program rozrywkowy, nadawany przez telewizję Polsat od września 2018. Biorą w nim udział wykonawcy muzyczni, prezentujący swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

Najlepsi zawodnicy trafiają do tzw. Top 3. W odcinkach eliminacyjnych uczestnik z największą liczbą punktów automatycznie przechodzi do odcinka finałowego, natomiast pozostała dwójka zmierza się w pojedynku, w którym wykonują po jeszcze jednej piosence, która oceniana jest na takiej samej zasadzie jak w grze właściwej. W przypadku remisu na dowolnym etapie gry odbywa się dodatkowe tajne głosowanie, przy czym jurorzy oglądają ponownie fragmenty występów. Mogą oddać głos na jednego, dwóch albo żadnego uczestnika poprzez wciśnięcie przycisku, zaś uczestnik, który uzyskał najwięcej głosów – wygrywa.

W finale udział bierze 14 wykonawców (po dwóch z każdego z siedmiu odcinków eliminacyjnych) i ponownie są oceniani przez jurorów. Najlepsza trójka przechodzi do ścisłego finału, w którym każdy wykonuje ostatnią piosenkę. Wynik tej rywalizacji wyłania zwycięzcę, który w nagrodę otrzymuje czek w wysokości 100 000 złotych.

Premiera odcinka z Weroniką i Kamilem już w najbliższą środę, 13 marca o godzinie 20:30 w Polsacie.

MIK, fot. materiały prasowe telewizji Polsat

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/