Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Kaliszanka w ,,Szansie na sukces’’

Choć występ w telewizji to dla niej nic nowego, z pewnością ten w niedzielę i tak przyniesie sporo emocji. Kaliszanka Ewelina Łuszczek swoich sił chce spróbować w ,,Szansie na sukces’’. Początek programu o godz. 15.10 na TVP2.

Ewelina od ponad 10 lat związana jest z kaliskim Studiem Wokalno - Artystycznym Piano Song, które kształci młodych artystów i muzyków. Po 2-letniej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim, zgłosiła się jesienią na casting, a później wzięła udział w nagraniach do „Szansy na sukces”. Będzie można ją usłyszeć już w niedzielnej emisji programu.

Będzie to ostatni odcinek, w którym motywem przewodnim będą lata 50. i 60. Gościnnie młodym adeptom muzyki towarzyszyć będą Ania Rusowicz, która odwiedzała Kalisz już niejednokrotnie, Krzysztof Janczar i Andrzej Rybiński, który występował na terenie powiatu kaliskiego.

Wokalistka występowała już na scenie innego muzycznego programu ,,The Voice of Poland”. Po występie w programie Edyta Górniak zaprosiła Ewelinę do swojej drużyny: - To moja trzecia edycja. Kilka razy się tutaj zakochałam, byłam totalnie wzruszona. Ale dzisiaj poczułam coś dziwnego. Wiesz co ? Usłyszałam siebie – mówiła wówczas artystka.

Choć w dalszych etapach Ewelinie nie udało się przejść dalej, Edyta Górniak zaprosiła ją do udziału w swoim koncercie jubileuszowym. 29 listopada 2015 r. nagrały razem koncert w Łodzi.

Ponadto Ewelina jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych tj. Piramida, Gama, La scarpa Italiana, My XXI wiek. Supportowała takie gwiazdy polskiej estrady jak: Kayah, Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Pecfect, Ania Wyszkoni, Stachurski, Justyna Steczkowska. Współpracuje z pianistą Piwnicy pod Baranami i wykładowcą Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Konradem Mastyło.

JF, fot. Screen fb Szansa na sukces i Ewelina Łuszczek archiwum prywatne

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/