Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Broniwoj

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Kamil Bednarek zaśpiewał w Kaliszu z okazji Dnia Kobiet ZDJĘCIA

Blisko 4 tysiące pań bawiło się na koncercie zorganizowanym w niedzielę przez kaliskie samorządy. Po raz czwarty miasto wraz z powiatem i gminami zaprosiły mieszkanki na Powiatowo - Miejski Dzień Kobiet w hali Kalisz Arena.

Powiatowo - Miejski Dzień Kobiet w Kaliszu to już tradycja w kalendarza wydarzeń samorządów. Dzięki współpracy prezydenta Kalisza, starosty oraz burmistrz Stawiszyna i wójtów gmin z powiatu, mogą być organizowane wydarzenia dla szerszej publiczności. W tym roku po raz pierwszy samorządowcy dla swoich pań zorganizowali dwa koncerty w ramach jednego wydarzenia. Jako pierwszy wystąpił zespół Diadem - gwiazda disco polo, a tuż po nim Kamil Bednarek wraz z zespołem Piąty Element.

Kamil Bednarek z nowym singlem pt. „Talizman” bije rekordy popularności. Jest to zapowiedź nowej płyty, która ukaże się w tym roku. Ostatnia, wydana w  2015 roku pt. „Oddycham”, zrealizowana została z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promowały single „List”, „Euforia” i “Sailing”. Kamil zapowiada, że na nowym krążku również nie zabraknie gości specjalnych.

Jak co roku na scenie pojawili się samorządowcy reprezentujący organizatorów, którzy złożyli paniom życzenia z okazji ich święta. - Życzymy wszystkiego co najlepsze i dziękujemy, że jesteście z nami – mówił Krzysztof Nosal, starosta kaliski. - Drogie panie, świat bez was by nie istniał – wtórował mu ze sceny Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

Organizatorami wydarzenia były: miasto Kalisz, powiat kaliski, gminy: Stawiszyn, Blizanów, Lisków, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Mycielin, Szczytniki i Żelazków.

WP, fot. autor, PJ

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/