Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 październik 2021 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Piotr Jaworowicz zaśpiewa w piątek trzynastego w Akceleratorze Kultury

Piotr Jaworowicz zaśpiewa w piątek, 13 sierpnia br. w Akceleratorze Kultury przy ul. Nowy Świat 2A. Występ w wykonaniu lucky mana pt. „Snakers” odbędzie się o godz. 19.00.

Trzynastego piękniejszy jest świat - śpiewała Kasia Sobczyk w latach sześćdziesiątych XX wieku, ale kompozycja Ryszarda Poznakowskiego do słów Janusza Kondratowicza stała się ponadczasowa. Przychodzi na myśl zwłaszcza trzynastego dnia miesiąca, kiedy prawie każdy z nas spodziewa się wszystkiego najgorszego. Tymczasem może być odwrotnie, bo zgodnie ze słowami piosenki - trzynastego wszystko zdarzyć się może. Nie ma zatem sensu zwracać uwagi na przesądną datę, tylko trzeba dostrzegać wokół siebie rzeczy piękne i dobre.

Tu, taką jaskółką, wyłącznie pozytywną, jest koncert Piotra Jaworowicza w Akceleratorze Kultury. Piotr nieprzypadkowo nosi pseudonim „Lucky”, czyli szczęśliwy. Dobrze będzie w tej sytuacji znaleźć się tego dnia w pobliżu Piotra, może i nam przyniesie szczęście? Na pewno jego scenicznej energii nie wejdą w paradę żadne superstycje. Piotr zaserwuje słuchaczom dawkę nieco mistycznych utworów autorskich, jak i kilka akustycznych coverów zespołów takich jak: Skid Row, Bon Jovi, Nirvana.

RED, fot. org.

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/