Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 październik 2021 Godzina:
imieniny: Lubomira, Lutosław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Uczestnik z Kalisza w programie Polsatu „Śpiewajmy razem. All together Now” WIDEO

Konrad Brzychciński z Kalisza da popis swoich wokalnych umiejętności przed setką jurorów, z Beatą Kozidrak na czele. W najbliższą środę wystąpi w czwartym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All together Now” Polsatu.

Konrad to kolejny kaliszanin, który zaprezentuje się w programie (o jego poprzednikach pisaliśmy tutaj). „Uwielbia mieć ludzi wokół siebie, spędza dużo czasu w towarzystwie znajomych, których bliskość jest sposobem na relaks. Mówi o sobie, że jest wesołym, szczerym człowiekiem i pod względem temperamentu przypomina tygrysa z „Kubusia Puchatka” – pisze o uczestniku telewizja Polsat. - Jego muzyczna przygoda zaczęła się odkąd usłyszał piosenkę Britney Spears „Stronger”, to ona natchnęła go do śpiewania. Śpiewa, by oderwać się od rzeczywistości, lubi występy na karaoke, zdarza mu się również beatboxować. W przeszłości pracował jako dostawca pizzy. Zawodowo wciąż szuka swojego miejsca, wierzy, że pewnego dnia zostanie profesjonalnym wokalistą. Do programu zgłosił się, by sprawdzić swoje umiejętności. Chce usłyszeć szczerą ocenę od jurorów i nie obawia się krytyki. Jeśli uda mu się zwyciężyć, część wygranej przeznaczy na dom dziecka, resztę kwoty wyda na rodzinę i siebie”.


Premiera odcinka  z udziałem kaliszanina już w najbliższą w środę, 27 marca o godzinie 20:30 w Polsacie.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to  program rozrywkowy, nadawany przez telewizję Polsat od września 2018. Biorą w nim udział wykonawcy muzyczni, prezentujący swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

Najlepsi zawodnicy trafiają do tzw. Top 3. W odcinkach eliminacyjnych uczestnik z największą liczbą punktów automatycznie przechodzi do odcinka finałowego, natomiast pozostała dwójka zmierza się w pojedynku, w którym wykonują po jeszcze jednej piosence, która oceniana jest na takiej samej zasadzie jak w grze właściwej. W przypadku remisu na dowolnym etapie gry odbywa się dodatkowe tajne głosowanie, przy czym jurorzy oglądają ponownie fragmenty występów. Mogą oddać głos na jednego, dwóch albo żadnego uczestnika poprzez wciśnięcie przycisku, zaś uczestnik, który uzyskał najwięcej głosów – wygrywa.

W finale udział bierze 14 wykonawców (po dwóch z każdego z siedmiu odcinków eliminacyjnych) i ponownie są oceniani przez jurorów. Najlepsza trójka przechodzi do ścisłego finału, w którym każdy wykonuje ostatnią piosenkę. Wynik tej rywalizacji wyłania zwycięzcę, który w nagrodę otrzymuje czek w wysokości 100 000 złotych.

MIK, fot. i wideo: materiały prasowe Polsatu

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/