Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Mirabella, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Aquapark przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu

Jeszcze nie w ten weekend, ale już wkrótce – Kaliski Park Wodny przygotowuje się na uruchomienie basenów zewnętrznych. Jeśli pogoda dopisze, a wiele na to wskazuje, pierwszych kąpieli będzie można zażywać od czerwca. Jakie atrakcje czekają na gości?

Od ponad miesiąca trwają prace mające na celu przygotowanie basenów i terenów zewnętrznych na sezon letni. Czyszczone są niecki basenów zewnętrznych, uruchomiane filtry uzdatniające wodę oraz pompy atrakcji. Wszystkie urządzenia mieszczące się na basenach zewnętrznych w najbliższych dniach przejdą kontrolę. Zjeżdżalnie zewnętrzne poddane zostaną testom serwisowym.

W pełnym sezonie letnim baseny zewnętrzne będą funkcjonować w godzinach 10:00- 20:00. - Chcemy zaprosić do aktywnego korzystania z usług kaliskiego aquaparku dedykowanych zarówno młodszym, jak i starszym gościom naszego obiektu. Niech tegoroczne wakacje także upłyną pod znakiem dobrej zabawy i aktywności fizycznej - mówi Radosław Janczak, prezes Zarządu Aquapark Kalisz. - Podobnie jak w tamtym roku, propagujemy aktywne spędzanie czasu wakacyjnego, dlatego będziemy zachęcać do uczestnictwa w cyklicznych zajęciach Aqua Aerobiku. Zapraszamy ponadto do udziału w aktywnych imprezach organizowanych przez kaliski aquapark.

Spragnieni wrażeń będą mogli skorzystać ze zjeżdżalni pontonowej i pięciotorowej zjeżdżalni rodzinnej. Nie sposób też przeoczyć fantazyjnych gejzerów, rwącej rzeki a także wodnego placu zabaw. Uruchomienie basenów zewnętrznych zaplanowano na początek czerwca, oczywiście jeśli aura pogodowa dopisze na co bardzo liczymy. - W niedzielę, 4 czerwca zapraszamy najmłodszych, dla których przygotowaliśmy nie tylko wodne atrakcje – zachęca prezes spółki.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/