Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 październik 2021 Godzina:
imieniny: Klemencja, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Biedronka w Kalince i spora nowość

Nie tylko w Kaliszu przy ul. Młynarskiej, ale także w czterech innych lokalizacjach Biedronka przejmuje sklepy Piotr i Paweł. Działalność pod nowym szyldem rozpocznie już w piątek, 28 września. Sieć szykuje też sporą nowość.

W tym momencie Biedronka ma ponad 2800 sklepów w całej Polsce. Dwa kolejne, przejęte od Piotra Pawła, pojawią się we Wrocławiu, po jednym w Poznaniu, Tychach i w Kaliszu. Jak pisaliśmy wcześniej sklep Piotr i Paweł w Centrum Handlowym Kalinka zakończył działalność w minioną sobotę. Powierzchnię zajął już nowy najemca; nad drzwiami pojawił się szyld, sklep jest wyposażony i przygotowany na otwarcie 28 września.

- Do tej pory w Kaliszu działało 7 sklepów Biedronka, a od 28 września ta liczba wzrasta do 8 – sklep przy ul. Młynarskiej 113 jest bowiem 8. placówką sieci Biedronka w tym mieście – informuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. - Będzie on wyróżniał się spośród naszych dotychczasowych sklepów, bowiem pozostaną w nim oddzielne lady z mięsem i wędlinami, serami, a także wyrobami garmażeryjnymi. Natomiast jego dotychczasowi klienci będą mogli czerpać korzyści z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także licznych promocji, ofert czasowych i programu lojalnościowego Moja Biedronka.

Dotychczasowi pracownicy pięciu sklepów Piotra i Pawła dostali propozycję dalszego zatrudnienia w Biedronce. Mają być objęci standardowymi benefitami, dostępnymi dla pracowników sieci należącej do Jeronimo Martins. Biedronka zatrudnia obecnie ponad 65 tysięcy osób.

Decyzja o przejęciu sklepów należących do Piotra i Pawła to wynik zakończonych sukcesem negocjacji Jeronimo Martins Polska z zarządem Piotra i Pawła. Druga z sieci od dawna boryka się z problemami.

MIK, fot. autor  

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/