Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 15 kwiecień 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Bazyli

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Bilety KLA kupuj wygodnie przez aplikację

mPay – to nowa aplikacja umożliwiająca pasażerom KLA zakup mobilnego biletu. Przewoźnik dysponuje jeszcze dwiema innymi, jednak każda z nich ma inny zakres możliwości. Żeby korzystać z biletu online wystarczy ściągnąć wybraną aplikację na telefon.

Najnowsza propozycja Kaliskich Linii Autobusowych to aplikacja mPay. Można ją pobrać ze wszystkich sklepów internetowych za darmo. Żeby zacząć z niej korzystać konieczne jest założenie konta i jego doładowanie wybraną kwotą, która będzie się pomniejszać przy każdym kolejnym zakupie biletu. Musimy też wybrać miasto, na terenie którego chcemy podróżować komunikacją publiczną. W przypadku Kaliskich Linii Autobusowych pasażerowie mają do wyboru bilety jednorazowe, czasowe i okresowe. W wersji płatnej w całości i ulgowej. Wybierając bilet jednorazowy, trzeba podać też numer linii, a przy okresowym konieczne jest podanie imienia, nazwiska i miesiąca, na który wykupujemy przejazdy.

Aplikacja umożliwia też płacenie online za inne usługi, jak podróżowanie koleją, opłaty parkingowe, czy za wysyłkę paczek. Pasażerowie KLA mają też do wyboru aplikacje moBilet, która w przypadku Kalisza umożliwia zakup biletów miejskich jednorazowych i krótkookresowych oraz podmiejskich jednorazowych. Dzięki niej można też zapłacić za pozostawienie samochodu w strefie parkowania. Aplikacja zbiletem.pl pojawiła się jako propozycja dla osób korzystających z biletów okresowych.

Cały czas  dostępna jest karta elektroniczna, którą można płacić za przejazdy jednorazowe bądź wykorzystywać jako bilet okresowy. Pojawienie się nowej aplikacji w usługach przewoźnika to rozszerzenie oferty związanej z brakiem możliwości kupienia biletów u kierowcy, która obowiązuje od wprowadzenia obostrzeń pandemicznych.

Bilety można też kupić w biletomatach, które stoją przy większości dużych przystankach.  

AW, fot. arch.

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/