Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 październik 2021 Godzina:
imieniny: Juda (Judasz), Szymon

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Delegatura WOW NFZ w Kaliszu zmienia siedzibę

Po 20 latach kaliska Delegatura WOW NFZ przeprowadza się z ul. Kolegialnej 4 na Skarszewską 42A. W nowej lokalizacji podniesie się komfort obsługi klientów. Będzie bardziej dostępna dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Delegatura zacznie działać przy ul. Skarszewskiej od 1 marca.

W nowej siedzibie możliwa będzie bardziej komfortowa obsługa klientów. Dzięki osobnemu wejściu z przyziemia i windzie, której nie było w dawnej lokalizacji, jest ona dostępna dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Siedziba wraz z Salą Obsługi Klienta znajduje się w budynku położonym w pobliżu innych placówek ochrony zdrowia (Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Toruńskiej, Oddziału Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu, Stacji Krwiodawstwa oraz Wydziału Medycznego PWSZ), dobrze skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta. – Lokalizacja w przyziemiu oraz sposób aranżacji pomieszczeń zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta będzie nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – wylicza Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu. – Obok budynku są miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla osób z niepełnosprawnością. Wszystko to, zgodnie z przyjętą przez NFZ strategią, podniesie standard obsługi klientów oraz ułatwi im szybkie i komfortowe załatwianie takich spraw, jak: potwierdzanie profilu zaufanego, logowanie na konto IKP, wydawanie kart EKUZ, potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne.

Delegatura przy ul. Skarszewskiej 42A w Kaliszu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Numery telefonów do delegatury pozostają bez zmian. Osobne wejście znajduje się z tyłu wejścia głównego do budynku.

Ze względu na sytuację epidemiczną, obsługa klientów odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nad ich przestrzeganiem czuwa koordynator obsługi klientów. Przy jednym stanowisku obsługiwana jest jedna osoba, klienci muszą mieć zakryte usta i nos oraz dezynfekować ręce. Pracownicy NFZ pracują za szybami ochronnymi.

MIK, fot. Google Street View

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/