Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 06 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Nikola, Jarogniew

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Fakty na Zdrowie! Ruszamy z nową akcją WIDEO

Mamy dla Państwa świąteczną niespodziankę i prezenty. Zasługujecie na to, bo cierpliwie i z wyrozumiałością znosiliście zmiany organizacyjne i techniczne naszych mediów. Dziś w Rogatce Wrocławskiej pakujemy dla Państwa prezenty, a trafią one do każdego, kto w sobotę na kaliskim rynku złoży życzenia za pośrednictwem naszych mediów. Jednocześnie startujemy z nową akcją społeczną – pod hasłem Fakty na Zdrowie.

Zdrowie. Zdrowie bliskich i swoje. To jedna z najcenniejszych wartości w życiu każdego nas. Przy wielu okazjach życzmy sobie zdrowia. Ale czy je szanujemy? Czy świadomie o nie dbamy?

 

Pandemia pokazała nam, że mimo tak rozwiniętej nauki, zaawansowanych technologii – niewidzialny wróg może sparaliżować cały świat. Globalnie i lokalnie. Nie na wszystko mamy wpływ. Czas się zatrzymać. Docenić i dbać o zdrowie i najbliższe nam osoby.

 

Epidemia wywołuje we wszystkich skrajne emocje. Od strachu, lęku po złość, frustrację. Dzieli też społeczeństwo na „covidowców” i „antycovidowców”.

Dystansując się od skrajności i kierując się zasadą, że warto do życiowych doświadczeń podchodzić jak do lekcji i robić to, na co mamy realny wpływ – rozpoczynamy akcję społeczną pod hasłem „Fakty na zdrowie”.

Cel?

Uświadamianie ludzi na temat naturalnego budowania odporności. Praktyczne wskazówki i porady dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. A wszystko połączone z promowaniem przedsiębiorców z centrum Kalisza.

Start już w tę sobotę, 19 grudnia. Od 17:00 czekamy na Was na Głównym Rynku. Mamy kilkadziesiąt drobnych upominków stworzonych m.in. wspólnie ze sklepem "Na Zdrowie" przy ul. Śródmiejskiej i z naszym partnerem salonem Toyota Mikołajczak. Otrzymają je osoby, które zgodzą się, byśmy nagrali ich świąteczno-noworoczne życzenia, dla bliskich, dla kaliszan i całego Miasta. Wyemitujemy je we Wigilię. To co? Do zobaczenia 😊

Fakty na Zdrowie!

✅ #ReakcjawRogatce Mamy dla Państwa świąteczną niespodziankę i prezenty 💞 Zasługuje na to, bo cierpliwie iz wyrozumiałością znosiliście zmiany organizacyjne i techniczne naszych mediów 👏👏👏 Dziś w Rogatce Wrocławskiej pakujemy dla Państwa prezenty, a trafią jednego do każdego, kto jutro na kaliskim rynku debi życzenia przed naszą kamerą. Zapraszamy na Rynek jutro o 1⃣7⃣.0⃣0⃣, spotkanie z Państwem będzie też inauguracją nowej akcji społecznej naszej Fundacji: #FaktynaZdrowie. Posłuchajcie Zapowiedzi i udostępniajcie po ⤵⤵⤵ Opublikowany przez Fundacja Reakcja Piątek, 18 Grudnia 2020

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/