Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 październik 2021 Godzina:
imieniny: Klemencja, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

FB Antczak finalizuje inwestycję „Nowy Korczak” w Kaliszu ZDJĘCIA

338 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 18,2 tys. m kw. powstało w ramach osiedla „Nowy Korczak” w Kaliszu. W maju nabywcy odbiorą klucze do lokali zrealizowanych w ramach ostatniego etapu inwestycji.

„Nowy Korczak” to sześcioetapowa inwestycja, zainicjowana przez FB Antczak w 2015 roku. W ramach wszystkich etapów powstało osiem budynków o prostych, geometrycznych kształtach z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Mieszkaniom o zróżnicowanej powierzchni (od 28 do 140 m kw.) towarzyszy pięć przestronnych lokali usługowych. Każdy budynek wyposażony jest w windy, integralną częścią osiedla są też garaże podziemne i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki, zaś na ostatnich kondygnacjach wybranych budynków znajdują się przestronne tarasy.

W ciągu ostatnich lat osiedle „Nowy Korczak” na stałe wpisało się w pejzaż Kalisza, wyróżniając się na tle okolicznych projektów. Nabywcy docenili modernistyczną architekturę budynków, funkcjonalne rozkłady mieszkań i wysoką jakość przestrzeni wspólnych. Ogromna większość lokali była rezerwowana na bardzo wczesnych etapach inwestycji, co świadczy o zaufaniu klientów do naszej firmy. Przed nami kolejne ciekawe inwestycje deweloperskie – zarówno w Kaliszu, jak i na nowych, bardzo obiecujących rynkach mieszkaniowych – zapowiada Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Osiedle „Nowy Korczak” doskonale komponuje się z istniejącą tkanką miejską. W okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, a także placówki edukacyjne i zdrowotne. Dzięki doskonałemu położeniu inwestycja jest też świetnie skomunikowana – zarówno z centrum Kalisza, jak i z kluczowymi dla regionu węzłami drogowymi. Dla osób ceniących wypoczynek i aktywność na świeżym powietrzu zaletą jest bliskość rozległych terenów rekreacyjnych i zielonych, m.in. w Parku nad Krępicą. Autorem koncepcji architektonicznej osiedla jest lubelska pracownia GPA Gurbiel.

FB Antczak

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/