Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 15 maj 2021 Godzina:
imieniny: Nadia, Cecyliusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Hampton by Hilton Kalisz gotowy na ponowne otwarcie

Ponowne otwarcie hoteli to dla całej branży długo wyczekiwana informacja. Wprowadzone w hotelu Hampton by Hilton Kalisz rozwiązania pozwolą zapewnić gościom bezpieczeństwo i komfort w czasie całego pobytu.

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, od 8 maja hotele będą mogły funkcjonować w reżimie sanitarnym z maksymalnym obłożeniem na poziomie 50 proc. Choć sala restauracji i strefa relaksu w hotelu Hampton by Hilton Kalisz początkowo będą musiały pozostać zamknięte, przygotowanymi przez szefów kuchni daniami będzie się można delektować w zaciszu pokoju. Od 15 maja otwarte będą za to ogródki konceptów gastronomicznych na terenie kompleksu Calisia One.

Jesteśmy dobrze przygotowani, by zapewnić gościom bezpieczeństwo i komfort. Wzmocniliśmy nasze standardy sanitarne i wprowadziliśmy szereg „bezdotykowych” rozwiązań, umożliwiających niemal całkowite pominięcie kontaktu z obsługą. Aplikacja Hilton Honors pozwala zameldować się w hotelu, wybrać pokój, odebrać klucz elektroniczny, a po zakończonym pobycie wymeldować się wyłącznie przy użyciu telefonu. Z kolei w obszarze gastronomii serwujemy indywidualnie pakowane porcje dań Grab & Go – wyjaśnia Grzegorz Włodarczyk, dyrektor Hampton by Hilton Kalisz.

W ubiegłym roku sieć hoteli Hilton nawiązała współpracę z firmą Reckitt Benckiser, będącą liderem rozwiązań z zakresu higieny. Współpraca ta pozwoliła na wprowadzenie programu Hilton CleanStay, zapewniającego gościom Hampton by Hilton Kalisz jeszcze większe niż dotychczas bezpieczeństwo pobytu.

W Hampton by Hilton Kalisz przedefiniowaliśmy zasady sprzątania pokoi. Zastąpiliśmy też niektóre środki czystości nowymi, które mają działanie wirusobójcze. Dokładnie dezynfekujemy powierzchnie wspólne, a cały proces sprzątania dopełnia ozonowanie. Po sprawdzeniu, czy pokój spełnia standardy CleanStay, inspektor nakleja na drzwiach naklejkę: znak czystości Hilton CleanStay. Dla naszych gości naklejka ta jest gwarancją, że pokój jest posprzątany zgodnie z oczekiwaniami i gotowy na ich pobyt – dodaje Grzegorz Włodarczyk.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów biznesowych hotel przygotował dodatkowe rozszerzenie programu CleanStay – EventReady. W ramach tej elastycznej oferty organizatorzy wydarzeń mają możliwość tworzenia spotkań hybrydowych z transmisją do uczestników na całym świecie. Interaktywny poradnik EventReady zawiera praktyczne rekomendacje i gotowe rozwiązania w zakresie organizacji spotkań w różnym formacie.

We współpracy z Grupą Luxmed hotel Hampton by Hilton Kalisz oferuje również gościom możliwość przeprowadzenia testów na COVID-19. Usługa jest dostępna stacjonarnie w hotelu – w pokoju gościa lub w sąsiadującej klinice. To ułatwienie jest szczególnie istotne dla osób z zagranicy, powracających do swoich krajów, gdzie lokalne służby graniczne i sanitarne oczekują okazania negatywnych wyników.

FB Antczak

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/